12:04 21.12.2017

Держбюджет-2018 буде передано на підпис президенту до кінця дня, - Парубій

Держбюджет-2018 буде передано на підпис президенту до кінця дня, - Парубій

Голова Верховної Ради Андрій Парубій обіцяє у четвер підписати державний бюджет України на 2018 рік і Податковий кодекс.

Народні депутати України усунули неузгодженості у тексті ухваленого закону про внесення змін до державного бюджету України на 2018 рік і Податковий кодекс України, що стосується забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році.

"Ми прийняли уточнення. Це відкриває шлях для підписання і бюджету, і Податкового кодексу. І я сьогодні їх підпишу і направлю на підпис президентові", - заявив А.Парубій.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", уточнення до держбюджету стосуються порядку виплат одноразової грошової допомоги після звільнення зі служби військовослужбовців.

Зокрема, народні депутати відновили дію деяких положень законів, які скасували пыд час ухвалення держбюджету на 2018 рік: "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб", "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", "Про національне антикорупційне бюро України".

Законодавці також відновили норму, якою передбачається наявність у Кабінету Міністрів повноважень встановлювати розміри і порядок виплати одноразової грошової допомоги після звільнення зі служби військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової служби), осіб рядового і командного складу, а також поліцейських.

Як повідомлялося, Верховна Рада 20 грудня не підтримала проект постанови №7000-П про скасування рішення щодо ухвалення закону про державний бюджет на 2018 рік, а також скасування ухвалення в цілому закону "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України".

Верховна Рада затвердила в цілому закон №7000 "Про Державний бюджет України на 2018 рік" 8 грудня.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ВР не підтримала поправку про розрив дипвідносин із РФ

Нардеп Ничипоренко полишив групу "Вiдродження" у Раді

Щоб РФ погодилася на український формат миротворчої місії ООН на Донбасі, потрібен комплекс кроків - Кравчук

Кравчук: Заява Путіна про техніку в Криму - демагогія

Питання про вступ України до НАТО можна виносити на референдум, тому що є підтримка суспільства - Л.Кравчук

Денонсація "великого договору" України і РФ не звільнить Москву від відповідальності за порушення державних кордонів України

Розслідування шахрайства в "ПриватБанку" буде кроком у боротьбі з корупцією - посольство США

І.Геращенко вимагає від Кабміну надати точні цифри збитків від блокади Донбасу

Європарламент проведе дебати щодо впливу "російської пропаганди" в країнах ЄС

Хорватія підтримує позицію щодо продовження санкцій стосовно РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА