Інтерфакс-Україна
22:26 23.03.2018

Парламент Перу прийняв відставку президента країни Кучинський

2 хв читати

Конгрес Перу більшістю голосів прийняв відставку президента країни Педро Пабло Кучинський, повідомляє законодавчий орган Перу в твіттері.

"Приймається відставка і оголошується звільнення з посади президента республіки - пана Педро Пабло Кучинський, 105 голосів "за", 11 "проти" і четверо утрималися", - йдеться в повідомленні конгресу.

Згідно з конституцією Перу посаду глави держави тепер перейде до першого віце-президенту Мартіну Віскарра.

У середу Кучинський оголосив про рішення покинути свій пост, не чекаючи голосування в парламенті з питання про імпічмент. Він пояснив, що прийняв таке рішення на тлі сформованої в країні "некерованої обстановки, яка не дозволяє йти вперед".

Голосування щодо імпічменту мало відбутися на цьому тижні. В середині тижня ряд перуанських політиків, що раніше підтримував президента, закликав Кучинський піти у відставку. Це сталося після публікації відео, на якому члени конгресу, що підтримують президента, обіцяють члену однієї з опозиційних партій Перу ряд привілеїв, якщо він не буде голосувати на підтримку імпічменту Кучинський.

Голосування з питання імпічменту мало відбутися на тлі звинувачень на адресу президента в тому, що він збрехав конгресу, щоб приховати свої зв'язки з бразильської будівельною компанією Odebrecht, замішаної в корупційному скандалі, який торкнувся значної частини Латинської Америки.

Голосування щодо імпічменту президента Перу вже проходило в грудні 2017 року, тоді за відсторонення Кучинський проголосувало недостатня кількість депутатів.

ОСТАННЄ

Китай допомагає РФ вчиняти злочин агресії проти України - Мережко

США почали менше довіряти росіянам після зустрічі Зеленського і Трампа у Римі – глава МЗС Люксембургу

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА