14:35 16.09.2019

Делегації України та Словаччини обговорили питання поліпшення бізнес-клімату, проведення реформ і боротьби з контрабандою

2 хв читати
Делегації України та Словаччини обговорили питання поліпшення бізнес-клімату, проведення реформ і боротьби з контрабандою

 Під час переговорів під головуванням президента України Володимира Зеленського та президента Словацької Республіки Зузани Чапутової (Zuzana Čaputová) делегації двох держав обговорили питання поліпшення бізнес-клімату, збільшення інвестицій, боротьби з контрабандою, а також подальшого проведення реформ, повідомляє Офіс українського президента.

"Особливу увагу під час зустрічі у Києві було приділено боротьбі з контрабандою. Глави держав констатували, що Україна та Словаччина мають п'ять пунктів пропуску на кордоні, де потрібен контроль. Співрозмовники наголосили, що боротися з контрабандою потрібно на законодавчому рівні. Словацький президент підтвердила, що це в інтересах обох країн", - ідеться в оприлюдненому в понеділок повідомленні.

Під час зустрічі також обговорювалося створення нового пункту перетину українсько-словацького державного кордону, який має стати ще одним "вікном у Європу".

Чапутова підтвердила підтримку євроінтеграційних прагнень України з боку Словаччини.

Зеленський у цьому контексті наголосив, що на шляху до Європейського Союзу Україна продовжить утілювати реформи. Особливо він відзначив концепцію "електронної держави".

"У нас є важливий проект – "Держава у смартфоні". Ми хочемо відійти від паперового документообігу. До цього проекту залучені найкращі IT-фахівці", - розповів президент України.

Окремо глава Української держави наголосив на позиції Словаччини щодо суверенітету та територіальної цілісності України.

Зеленський також подякував за реабілітацію українських військових і надання підтримки в оздоровленні, зокрема членам їхніх сімей.

Також делегації України та Словаччини обговорили можливість спільного кіновиробництва.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

Санкції країн G7 і ЄС проти РФ і КНДР за постачання зброї були скоординованими

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

Стефанчук: Згідно з Конституцією Зеленський буде президентом до вступу на посаду новообраного президента

Рада ЄС оголосила пріоритети Євросоюзу у сфері безпеки й оборони, серед головних цілей – підтримка України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА