14:39 17.12.2020

Кравчук просить роз'яснити, на яких правових підставах його викликають до комітету ВР

2 хв читати
Кравчук просить роз'яснити, на яких правових підставах його викликають до комітету ВР

Голова делегації України в Тристоронній контактній групі (ТКГ), перший президент України (1991-1994) Леонід Кравчук не бачить правових підстав своєї участі у зустрічі з членами комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, на якій його закликали пояснити "план дій" щодо виборів на Донбасі.

Про це зазначається в письмовій відповіді Кравчука на адресу профільного комітету, копію якого оприлюднив перший заступник голови парламентського комітету з питань організації державної влади, народний депутат Роман Лозинський (фракція "Голос") у своєму Telegram-каналі.

"Як голова делегації я працюю виключно в правому полі України. Мені наразі не до кінця зрозумілі правові підстави виклику мене як голови делегації, призначеного указом президента України, для заслуховування в одному з комітетів Верховної Ради України. Буду щиро вдячний за надання мені відповідних правових роз'яснень", - наголосив Кравчук у відповіді комітету Верховної Ради.

Як повідомлялося, 14 грудня комітет Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування запросив Кравчука на зустріч, щоб почути роз'яснення щодо наміру провести в березні вибори на тимчасово окупованій території Донбасу.

17 грудня перший заступник голови комітету Роман Лозинський (фракція "Голос") у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" повідомив, що Кравчук відмовився прийти на засідання комітету ВР.

У листопаді Кравчук заявив, що підготовлений українською стороною "План спільних кроків" для Тристоронньої контактної групи містить пропозицію про повне припинення конфлікту й демілітаризацію окремих районів Донецької та Луганської області на початку 2021 року, аби створити всі необхідні умови для проведення там місцевих виборів 31 березня 2021 року.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна визнає і Ізраїль, і Палестину - Зеленський

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

Санкції країн G7 і ЄС проти РФ і КНДР за постачання зброї були скоординованими

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

Рада ЄС оголосила пріоритети Євросоюзу у сфері безпеки й оборони, серед головних цілей – підтримка України

Стефанішина обговорила зі Столтенбергом очікування і підготовку до майбутнього саміту НАТО у Вашингтоні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА