Інтерфакс-Україна
17:29 29.09.2014

Мешканці військового містечка під Києвом вважають політичним піаром ініціативу "Свободи" щодо перегляду землевідведення для Bionic Hill

3 хв читати

Київ. 29 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Сім'ї військовослужбовців, які відселені з території колишнього військового містечка №136 під Києвом, побоюються залишитися без житла через ініційований фракцією Київради "Виборче об'єднання "Свобода" перегляд землевідведення під будівництво інноваційного парку Bionic Hill, і вважають таку ініціативу передвиборчим піаром.

Про це повідомив депутат Коцюбинської селищної ради Олександр Ковтач на організованый представниками відселених із військового містечка сімей прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у понеділок.

Як пояснив депутат, у разі винесення судом рішення про скасування землевідведення у Bionic Hill з'являться підстави для пред'явлення майнових претензій компанії "Столиця Центробуд", у якої він придбав майно колишнього військового містечка і згодом на цій підставі отримав землю під цим майном у приватну власність.

"Проблема в тому, що поданий позов про повернення цієї території, але невідомо кому. Якщо у Bionic Hill заберуть цю територію, зрозуміло, що він виставить претензії компанії "Столиця Центробуд", а вона, у свою чергу, забере майно у людей", - сказав О.Ковтач.

"Хотілося б, щоб політики перестали займатися передвиборчим піаром і надали можливість завершити відселення сімей військовослужбовців. А судові позови нічого не вирішать, вони лише гальмують процес розселення дев'яти сімей військовослужбовців, що залишилися на території військового містечка", - додав депутат.

За його словами, сім’ї, які залишилися у військовому містечку, мотивують відмову від нового житла тим, що воно не передано на баланс Міністерства оборони.

Він також повідомив, що компанія "Столиця Центробуд" готова завершити відселення, досягнуті домовленості з Міноборони, що має прийняти на баланс закуплені квартири.

"Столиця Центробуд" на початку вересня 2014 року запропонувала невідселеним мешканцям квартири, на переїзд в які вони погодилися в 2006 році. У компанії тоді зазначили, що у разі відмови мешканців військового містечка переселятися, ці квартири передадуть на баланс Міноборони, що самостійно вирішуватиме всі питання їх подальшого розподілу.

У прес-службі інноваційного парку Bionic Hill уточнили, що у вересні 2011 року, Господарський суд Києва за зверненням Генеральної прокуратури вже вивчав ситуацію навколо виділення землі військової частини і визнав її законною. Проте під час передвиборної кампанії у вересні поточного року після звернень голови фракції ВО "Свобода" у Київраді менш ніж за два тижні до завершення терміну позовної давності заступник генерального прокурора знову звернувся до господарського суду Києва з заявою про перегляд попереднього рішення.

У Bionic Hill нагадали, що 5 лютого 2014 року правомірність рішень Київради про виділення території колишньої військової частини інноваційному парку підтвердив Окружний адміністративний суд Києва, а 4 серпня 2014 року аналогічний вердикт ухвалив Київський апеляційний адміністративний суд. Після цього 15 серпня 2014 року, Bionic Hill атакували озброєні арматурою "тітушки", якими керував один з депутатів партії "Свобода".

У Bionic Hill ініційовані позови і дії опонентів назвали провокаційними і політично мотивованими.

ОСТАННЄ

Адвокатське об’єднання «Barristers» підписало меморандум про співпрацю з кавказькими організаціями

Аспіранти заявляють про незаконність запровадження Міносвіти додаткових заліків та оскаржать їх в суді

Створення спецтрибуналу необхідне через прогалини у міжнародному правосудді, але воно стане символом епохи – аналітична доповідь

Замість спростування окремих елементів пропаганди треба створювати цілісну картину світу, де ворожі наративи втрачають сенс – дискусія про інформоборону

Авіакомпанія "Українські вертольоти" заявляє про чергову безпідставну інформатаку на компанію

В Україні є великі шанси на формування нової партії євроскептиків після війни - політолог

В України неможливий "грузинський сценарій" після виборів - аналітик

Позитивне ставлення до РФ засвідчують 3% українців, 10% вважають російський "мирний план" прийнятним – дослідження

Help оголосила про старт реєстрацій на фінансування гуманітарних проєктів "Німецька підтримка українським громадам"

Лише 2,2% українців перестали вживати електронні сигарети після заборони – соцопитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА