16:14 28.02.2017

Україну в Європі стали менше підтримувати, зокрема через російську пропаганду - експерт

Київ. 28 лютого. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Підтримка України в Європі знижується в результаті сильної російської пропаганди, цей процес може продовжитися через результати майбутніх виборів у низці європейських країн.

"Необхідно реалістично дивитися на те, що підтримка України дещо зменшується, зростає втома від України в деяких шарах західноєвропейської громадськості ... Це великий успіх російської пропаганди, яка показує Україну як щось незрозуміле. Путін говорить про Україну як про якесь штучне утворення, несправжню державі. На жаль, ця пропаганда успішна в деяких частинах Європи", - сказав співголова правління Фонду ім. Генріха Бьолля (Берлін) Ральф Фюкс на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

За його словами, міжнародна підтримка України, яка базується на осі "Берлін-Брюссель-Вашингтон", допомагає здійснювати дипломатичний і економічний тиск на Росію, однак ситуація навколо виборів в європейських країнах в 2017 році може призвести до того, що "коаліція підтримки України на Заході з часом може вже не бути очевидною річчю".

На думку Р. Фюкса, президентські вибори у Франції можуть закінчитися перемогою проросійського кандидата.

"Вибори у Франції призведуть до президента, який все більше буде дивитися в бік Росії, у бік нормалізації відносин", - вважає експерт.

Разом з тим, Р. Фюкс зазначив, що підтримка України з боку Німеччини в контексті майбутніх виборів знаходиться під питанням. "Україна більше не може покладатися на підтримку Ангели Меркель, оскільки вона, можливо, більше не буде канцлером. ... Наскільки сильно в подальшому Німеччина підтримуватиме Україну - це на сьогоднішній момент відкрите питання", - вважає експерт.

Водночас, на його переконання, все ще зберігається настрій продовжити санкції, незважаючи на велику кількість проросійських організацій.

Р. Фюкс рекомендував українській владі продовжувати реформи, а також більше інформувати про успіхи Української держави.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

РФ здійснила серію транскордонних атак на українські населені пункти, що може розглядатися як міжнародний збройний конфлікт - дослідження

Три четверті українців виступають проти скасування мораторію на продаж сільгоспземель - опитування

Кожен п'ятий опитаний українець підтримує надання ОРДЛО федеративного статусу в складі України - соцгрупа "Рейтинг"

Понад 60% опитаних громадян України - за єдину державну українську мову

Тимошенко з нинішнім рейтингом виграла б другий тур у Порошенка - соцопитування

Понад 60% опитаних громадян України - за єдину державну українську мову

Керівництво Мінкультури за грудень 2017 року отримало більше надбавок і премій, ніж керівництво інших міністерств - дослідження

Орендарі приміщень в історичній частині Одеси заявляють про їх силове виселення правоохоронцями

Процедуру отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій, необхідно спростити - правозахисники

В Україні від конфлікту на сході країни страждають не тільки жінки та діти, а й пенсіонери - УВКБ ООН

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА