17:08 20.03.2017

Телеканал "Тоніс" серйозно оновиться, 9,5% його тепер належить екс-нардепу Макеєнку

(додано текст після 5 абз.)

Київ. 20 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Телевізійний канал "Тоніс" оголошує про новий етап розвитку, 9,5% каналу тепер володіє народний депутат України попередніх скликань, екс-голова Київської міської державної адміністрації Володимир Макеєнко.

"Канал працюватиме виключно в українському полі, у відповідності із законами і Конституцією України. Це буде на 100% проукраїнський канал. Я володію 9,5%, інша частина - власність каналу", - повідомив В. Макеєнко на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в понеділок.

Він наголосив, що такий крок був його особистим рішенням.

"Ви побачите це в роботі каналу. Жодних нарад і порад з Адміністрації президента, Кабінету Міністрів у мене не було, оскільки я людина самодостатня", - заявив екс-нардеп, відповідаючи на запитання журналістів.

В. Макеєнко також зазначив, що кошти на купівлю частки каналу перераховано з його рахунку в державному банку. Процедура була абсолютно прозорою, додав він.

"Я готовий назвати суму. Була моя жорстка умова, щоб всі операції проходили через державний український банк. Я маю розкривати цю інформацію і готовий, тому що у мене все відкрито у декларації вже 17 років. Але за цим стоять живі люди. Є люди, яким я заплатив гроші, вони представляють канал. Але без їхньої згоди я не можу цього сказати. Це не офшорні компанії, а конкретні люди, громадяни України, які мають рахунки в державному українському банку, куди надійшли гроші, сплачено податки і все за законом", - розповів він.

Директор "Тонісу" Олександр Бутко зазначив, що в останні роки канал "ледве зводив кінці з кінцями", і останнім часом шукав інвестора. За його словами, він знайомий з В. Макеєнком ще з 1990 року і тепер вони зустрілися, щоб забезпечити прорив телеканалу "Тоніс".

Генеральний продюсер "Тонісу" Олексій Семенов, який раніше працював на телеканалах "112 Україна" і News One, розповів, що в планах створити цікавий канал, який буде глибоко занурений в події, що відбуваються як усередині країни, так і за її межами. "Я думаю, що ми зробимо великий акцент на тому, що відбувається в регіонах України. Ми зробимо ставку на спілкування з регіонами", - зазначив він.

Основним напрямом каналу буде інформаційно-аналітичне мовлення. На ньому працюватимуть відомі телеведучі Євген Кисельов і Матвій Ганапольський. Крім того, заплановано, що на "Тонісі" буде багато інших програм, зокрема, розважального плану, будуть програми про музику тощо, зокрема, на телеканалі працюватиме український телеведучий і шоумен Ілля Ноябрьов.

"Зараз вже у нас є розуміння, що вечірній ефір, з 6 до 11 вечора, буде головним інформаційно-аналітичним ефіром країни. Тому що та форма, яку ми придумали, вона просто бездоганна", - наголосив О. Семенов.

Він зазначив, що наразі "Тоніс" перебуває приблизно на 23 місці в рейтингу українських телеканалів. "Ми його відновимо за 4-5 місяців і він буде одним з лідерів інформаційно-аналітичного мовлення і ми боротимемося з національними каналами", - заявив генпродюсер каналу.

Раніше, згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб, 80% у статутному капіталі "Тонісу" належало самому ТОВ "Тоніс", 10% - директору каналу О. Бутку, по 2% - Миколі Дяченку (Київ), Артему Жиліну (Нікополь, Дніпропетровська область), Артему Савчуку (Київ), Василю Бирзулу (Київ) і Оксані Васьковській (Біла Церква, Київська область).

Наразі 80% частки в статутному капіталі залишається за ТОВ "Тоніс" (розмір внеску – 13 млн 385 тис. грн), 9,5% - у Володимира Макеєнка (розмір внеску – 1 млн 589 тис. 468 грн), 10% залишається в О. Бутка (розмір внеску – 1 млн 673 тис. 125 грн), 0,5% - у В. Бірзула (внесок – 83 тис. 656 грн).

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

В Україні створили антикорупційну онлайн-карту ремонтів в обласних центрах

У разі дострокових виборів до ВР "Народний фронт" можуть замінити "Громадянська позиція" та "За життя" - соцопитування

Transparency International Ucraine виступає за посилення контролю над порушеннями антитютюнового законодавства

Майже 60% опитаних громадян України не підтримують проведення масових протестних акцій - соцопитування

Вступ України до ЄС підтримує більше ніж половина українців, вступ до НАТО - понад 43% - опитування

У разі дострокових виборів до ВР "Народний фронт" можуть замінити "Громадянська позиція" та "За життя" - соцопитування

Лише 6,2% українців називають ситуацію в країні стабільною - соцопитування

Українці назвали війну на Донбасі, зростання цін та низькі доходи найактуальнішими проблемами - соцопитування

Претенденти на статус біженця з РФ, які сповідують іслам, створюють Асоціацію мусульман-біженців "Азан"

РФ надала неприйнятні рекомендації Україні в Раді ООН з прав людини - Мін'юст

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА