15:51 11.04.2017

Посол Китаю презентував журнал, присвячений 25-річчю дипвідносин з Україною

Київ. 11 квітня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Посол Китайської Народної Республіки в Україні Ду Вей зазначає, що зустріч президента України Петра Порошенка та глави КНР Сі Цзіньпіна в січні цього року в Давосі дала сигнал для подальшого розвитку українсько-китайських відносин.

"Холодна зима вже минула, і зараз ми вітаємо енергійну весну так само, як і на обкладинці спеціального випуску цього журналу зафіксована зустріч глав наших держави в Давосі, що вказує напрям подальшому розвитку відносин між Україною та Китаєм", - сказав він на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у вівторок, присвяченій презентації спецномера журналу "Україна - Китай" з нагоди 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між країнами.

"Я сподіваюся, що представники всіх кіл, які докладають зусиль для розвитку цих відносин, отримають цей сигнал, скористаються цією можливістю, щоб сприяти розвитку відносин між країнами в новому році", - додав посол.

Він зазначив, що цей номер журналу є дуже змістовним і містить огляд усієї 25-річної історії українсько-китайських відносин.

Ду Вей також повідомив, що з 24 по 30 квітня в Українському домі відбудеться тиждень культурного обміну між Китаєм та Україною. "На цьому заході буде представлена традиційна китайська культура: шовк, фарфор, медицина, твори мистецтва, музика. Буде також організовано бізнес-форум", - розповів він.

Заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександр Литвиненко зазначив, що нині для України взаємодія з Китаєм стає дуже важливою. "Можливо, одним із найбільш важливих напрямів для реалізації потенціалу українсько-китайських відносин, стратегічного партнерства між країнами є створення дієвої інфраструктури забезпечення цих відносин, створення дієвих інститутів, які дадуть змогу реалізувати наявний потенціал, навіть попри мінливі обставини", - вважає він.

Журнал "Україна - Китай" є спільним виданням Інституту сходознавства ім. А.Кримського НАН України та Української асоціації китаєзнавців, виходить із 1999 року. З 2017 року журнал стане періодичним.

У спецномері представлено широкий спектр думок про історію та сучасний стан українсько-китайських відносин.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Бізнесмен Долинський подасть позов до ЄСПЛ на компенсацію Україною $1 млн збитків за втрату контролю над Житомирською кондфабрикою

Українська альпіністка Яловчак підкорила пік Вінсон в Антарктиді - завершальну вершину своєї програми

Видавці журналу "Бізнес" мають намір зробити його колективним медіа, залучити 100 бізнесменів у співвласники

Збитки сільгоспвиробника "Аграріан 2016" внаслідок арешту врожаю становлять близько 20 млн грн

Тимошенко, Порошенко і Вакарчук очолюють рейтинг кандидатів на президентських виборах - опитування

Українці схильні вважати, що конфлікт на Донбасі слід вирішувати політико-дипломатичним шляхом - опитування

Більше половини українців не підтримують надання російській мові статусу державної - опитування

Кожен другий українець проти візового режиму з Росією - опитування

Тимошенко, Порошенко і Вакарчук очолюють рейтинг кандидатів на президентських виборах - опитування

Сім партій долають 5% бар'єр на виборах до ВР, зокрема політсили Рабиновича і Гриценка - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА