19:43 15.05.2017

Національна академія медичних наук з 1 липня запустить пілотний проект із автономізації в 4-х інститутах

Київ. 15 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Національна академія медичних наук України (НАМНУ) з 1 липня запустить пілотний проект із автономізації та співфінансування медпослуг у чотирьох інститух, що входять до її структури.

Про це на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в понеділок у Києві повідомив президент Національної академії медичних наук України Віталій Цимбалюк.

За його словами, пілотний проект заплановано розпочати в Інституті кардіології ім. академіка Стражеска, Інституті серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова, інституті хірургії та ставлення до транспланталогії їм. Шалімова і в інституті нейрохірургії ім. акад. Ромоданова.

"Ми запропонували зробити пілотний проект у чотирьох найкращих інститутах. Ці інститути розробили протоколи вже і прорахували за цими протоколами вартість медпослуги. З 1 липня ці інститути вступають у пілотний проект", - сказав він.

В. Цимбалюк зазначив, що на реалізацію пілотного проекту з держбюджету виділено 200 млн грн, однак, на його думку, цих коштів не вистачить для того, щоб забезпечити ургентну допомогу всім категоріям населення".

"До кінця року ми бачитемо, наскільки наші установи зможуть виживати в нових умовах", - сказав він.

Президент НАМНУ наголосив, що під час реалізації проекту в установах академії є ризики, зокрема, пов'язані з направленням на лікування пацієнтів з регіонів.

"Фінансування спрямовується на місцеві установи, в київські клініки відправляють обласні управління охорони здоров'я. У разі, якщо пацієнти матимуть направлення облохорониздоров’я, він зможе приїхати і лікуватися в столичному інституті, але якщо не буде направлення, він платитиме зі своєї кишені. Є ймовірність того, що обласні управління охорони здоров'я не направлятимуть до Києва на лікування щоб зекономити бюджет", - сказав він.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Громадські організації та депутати просять українську діаспору допомогти у створенні Вищого антикорупційного суду

Рада скасувала дотації сільгоспвиробникам, виділивши 4 млрд грн на підтримку тваринництва

Особиста участь українських бізнесменів у протидії корупції здатна критично вплинути на ситуацію в цій сфері – "TI Україна"

СММ ОБСЄ готова до діалогу з усіма, зокрема з членами т.зв. "ЛНР" - Хуг

Творці ДБР відійшли від первинної ідеї створення органу з боротьби з елітною корупцією - політолог

Експерти критикують парламент за низьку ефективність роботи

Профспілкові активісти закликають ФПУ розповісти, чому скоротилася кількість санаторіїв і баз відпочинку

Газодобувачі розраховують на ухвалення ВР у грудні законопроекту про дерегуляцію дозвільних процедур

Насіров юридично залишається главою ДФС, переконані його адвокати

Насіров заявив, що готовий обстоювати свою невинність у суді

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА