15:14 13.06.2017

Новий конкурс на посаду директора Коордцентру правової допомоги буде оголошено найближчим часом - Мін'юст

Київ. 13 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Новий конкурс на посаду директора Координаційного центру правової допомоги буде оголошено найближчим часом, повідомляється в спільній заяві Міністерства юстиції і Коордцентру.

"Уже найближчим часом із залученням незалежної експертизи міжнародних донорів і партнерів буде оголошено і проведено консультативний прозорий конкурс, за підсумками якого керівництву Міністерства юстиції буде запропонована кандидатура на посаду директора Координаційного центру з надання правової допомоги", - йдеться в тексті заяви, розміщеному на сайті Мін'юсту.

Як наголошується в документі, під час діалогу сторони зняли всі гострі питання.

"Сторони погодилися, що ніхто не буде звільнений за висловлювання відкритої позиції щодо ситуації, що склалася", - йдеться в повідомленні.

Крім того, спільно з донорами та партнерами буде проведена робота із створення концепції розвитку системи безоплатної правової допомоги в Україні.

Як заявляв раніше Координаційний центр правової допомоги, Мін'юст відмовився фіксувати в спільному публічній заяві ключові позиції досягнутих домовленостей в результаті зустрічі з представниками Коордцентру щодо ситуації навколо конкурсу на посаду директора центру ситуації.

Раніше центр звернувся до міністра юстиції з проханням анулювати результати конкурсу на посаду директора центру через "порушення базових принципів проведення відбору, нерівних умов для кандидатів, незбалансований склад конкурсної комісії, відсутність певних компетенцій" і чітких критеріїв оцінювання учасників конкурсу.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА