14:06 03.10.2017

Найбільше українці хочуть працювати в Німеччині, Польщі, США та Канаді - опитування

(додано текст 5-7 абзаців)

Київ. 3 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - 37% українців серед тих, хто хотів би працювати за кордоном, бажають працевлаштуватися в Німеччині, 26% - у Польщі, 22% - у США і 21% - у Канаді, свідчать дані опитування, проведеного соціологічною групи "Рейтинг".

В Італії хотіли б працювати 15% опитаних, у Великобританії - 14%, у Франції або Швеції - по 12%, в Ізраїлі - 11%, в Іспанії - 9%, у Нідерландах - 7%, у Росії - 6%. В інших країнах хотіли б працювати менше 5% опитаних.

Водночас відсоток охочих працювати в тій чи іншій країні не дуже сильно залежить від регіону. Так, серед бажаючих працювати у Німеччині - 43% - на заході України, 34% - у центрі, 37 - на півдні та 30% - на сході. У Польщі найбільше хочуть працювати в центрі (29%) і на сході України (27%), на заході країни - 25%. Аналогічні практично рівні показники по всіх регіонах і стосовно Канади. У США більше хочуть працювати на заході і в центрі України, у Росії - на сході країни.

Загалом за кордоном хотіли б працювати 44% українців (рік тому ця цифра становила 41%), 53% не хотіли б працювати за кордоном (рік тому - 52%).

41% респондентів сказали, що навіть, якщо б мали постійну роботу за кордоном, то однозначно згодом повернулися б до України, 24% - швидше повернулися б додому. 13% сказали, що точно не повернулися б до України, маючи постійну роботу за кордоном, 10% - скоріше не повернулися б.

33% українців цікавилися можливостями працевлаштування за кордоном, 67% - не цікавилися цим питанням.

При цьому лише 17% вважають серйозними свої шанси поїхати працювати за кордон, 30% вважають їх незначними, 44% взагалі не бачаь таких перспектив.

Лише 14% опитаних українців раніше працювали за кордоном, 86% - не мали такого досвіду.

Опитування проводила група "Рейтинг" з 8 до 18 вересня 2017 року на замовлення Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування. Було опитано 1,2 тис. респондентів. Похибка вибірки - не більше 2,8%.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Києві 28 жовтня відбудеться акція з вимогою декриміналізації зберігання конопель для особистого споживання в малих дозах

Лише 2% українських науковців задоволені рівнем фінансування - опитування

Законопроект про заборону вилучення інформаційних систем може бути внесений до ВР наступного тижня - нардеп

Більше ніж дві треті українців хотіли б, щоб їхні діти та онуки навчалися за кордоном

Більшість українців вважають, що "безвіз" з ЄС призведе до відтоку робочої сили з країни

35% українців хотіли б назавжди виїхати з країни - соцопитування

Найбільше українці хочуть працювати в Німеччині, Польщі, США та Канаді - опитування

Спрощення візового режиму для медтуристів може збільшити їх потік до України на 10% - експерт

Правозахисники виступають за відкликання з Ради законопроектів про обов'язкову публічну звітність для громадських об'єднань

Збільшення допомоги США на зміцнення обороноздатності України означає, що ніяких "угод" із РФ не буде - політолог

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА