12:49 21.12.2017

Сім партій долають 5% бар'єр на виборах до ВР, зокрема політсили Рабиновича і Гриценка - опитування

Київ. 21 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Сім політичних сил можуть пройти в парламент України, свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг".

Згідно з даними опитування, презентованого в четвер в агентстві "Інтерфакс-Україна", на запитання "Якби парламентські вибори відбулися наступної неділі" більшість респондентів серед тих, хто має намір брати участь у виборах, підтримали ВО "Батьківщина" (13,2%), 11,4% проголосували б за партію "Блок Петра Порошенка "Солідарність", 7,4% підтримали б партію "Опозиційний блок", 7% - партію "За життя" Вадима Рабиновича.

Також до парламенту пройшли б Радикальна партія Олега Ляшка (6,0%), партія "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка (5,3%) і об'єднання "Самопоміч" (5,1%).

За іншу партію проголосували б 4,3%, не змогли відповісти - 21,5% опитаних, 20,1% не брали б участь у виборах.

Найбільшою підтримкою в центрі України користується ВО "Батьківщина", на заході України - "Блок Петра Порошенка "Солідарність", на сході респонденти віддають перевагу партіям "За життя" і "Опозиційний блок".

Найбільша кількість тих, хто не брали б участь у виборах, живуть на півдні України.

Соціологічне дослідження проводилося 22-30 листопада 2017 року. Було опитано 2000 респондентів - жителів України віком від 18 років і старше шляхом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face). Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонах і типом поселення. Помилка репрезентативності дослідження - не більше 2,2%.

У Верховній Раді VIII скликання представлені фракції від партій "Блок Петра Порошенка", "Народний фронт", "Опозиційний блок", "Об'єднання "Самопоміч", Радикальної партії Олега Ляшка та ВО "Батьківщина".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Пацієнти просять внести ліки від глаукоми до програми "Доступні ліки"

Пацієнти вимагають від МОЗ України нормативних роз'яснень щодо закупівлі ліків за кошти місцевих бюджетів

Дострокові вибори до ВР можуть відбутися восени, припускають політологи

РФ здійснила серію транскордонних атак на українські населені пункти, що може розглядатися як міжнародний збройний конфлікт - дослідження

Три четверті українців виступають проти скасування мораторію на продаж сільгоспземель - опитування

Кожен п'ятий опитаний українець підтримує надання ОРДЛО федеративного статусу в складі України - соцгрупа "Рейтинг"

Понад 60% опитаних громадян України - за єдину державну українську мову

Тимошенко з нинішнім рейтингом виграла б другий тур у Порошенка - соцопитування

Понад 60% опитаних громадян України - за єдину державну українську мову

Керівництво Мінкультури за грудень 2017 року отримало більше надбавок і премій, ніж керівництво інших міністерств - дослідження

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА