20:20 21.12.2017

Збитки сільгоспвиробника "Аграріан 2016" внаслідок арешту врожаю становлять близько 20 млн грн

Київ. 21 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Збитки агрокомпанії ТОВ "Аграріан 2016" (Київ) унаслідок арешту врожаю становлять близько 20 млн грн.

"Урожай 2017 року, який ми зібрали з площі близько 2 тис. га, був завезений на елеватор для зберігання. Було укладено договір із покупцем, проте він не може забрати нашу продукцію і відповідно заплатити за неї з огляду на відкрите кримінальне провадження, до якого "Аграріан 2016" не має ніякого відношення, й арешт врожаю. Ми нині зазнаємо великих збитків", - повідомив директор компанії "Аграріан 2016" Олександр Гулько на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна".

За словами адвоката та представника компанії "Бізнес і Право" Людмили Балійчук, збитки сільгоспвиробника оцінюються приблизно в 20 млн грн.

"Сюди включені суми, які мали бути отримані за продаж сільгосппродукції, витрати, пов'язані з вирощуванням урожаю, зі сплатою оренди землі під вирощування сільгоспкультур. Із кожним днем збитки зростають", - зазначила адвокат.

За її словами, йдеться про арешт урожаю соняшнику обсягом 657,1 тонни, кукурудзи - 654,8 тонни.

Л.Балійчук зазначила, що слідчий суддя Шевченківського райсуду Києва 11 грудня 2017 року прийняв рішення про накладення арешту на врожай, виробником якого є "Аграріан 2016".

"18 грудня Шевченківський райсуд наклав повторний арешт на той самий урожай. Це, на нашу думку, є недопустимим за наявності вже одного арешту. На сьогодні вживаються усі заходи для того, щоб відновити законні права і виробника сільськогосподарської продукції, і юрособи, яка придбала урожай", - повідомила адвокат.

ТОВ "Аграріан 2016" обробляє 2 тис. га земель у Київській області. Агрокомпанія спеціалізується на вирощуванні зернових та олійних культур.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Влада зачищає електоральне поле в Україні від несистемної вуличної опозиції для позитивних підсумків виборів-2019 - думка

До ВР на виборах можуть пройти сім партій - опитування ЦСД "Софія"

Ставлення до інститутів державної влади в Україні перебуває на межі "соціологічного SOS" - експерт

Майже 60% українців підтримують введення миротворців на Донбас до кордону з РФ - опитування

Лідерами президентського рейтингу в Україні є Тимошенко, Порошенко і Бойко - соцопитування ЦСД "Софія"

60% українців виступають за дострокові вибори до ВР - соцопитування

Допомогти вирішити спричинені кризами суперечності українцям може творчий підхід до проблеми - психолог

"Нова Пошта" наразі не може визначити причину обшуків, планує оскаржити дії ГПУ в суді

ГПУ відкрила кілька сотень кримінальних проваджень за тиждень до втрати права на початок розслідування - Template Monster

"Нова пошта" вимагає негайно припинити тиск і кримінальне провадження проти неї

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА