20:20 21.12.2017

Збитки сільгоспвиробника "Аграріан 2016" внаслідок арешту врожаю становлять близько 20 млн грн

Київ. 21 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Збитки агрокомпанії ТОВ "Аграріан 2016" (Київ) унаслідок арешту врожаю становлять близько 20 млн грн.

"Урожай 2017 року, який ми зібрали з площі близько 2 тис. га, був завезений на елеватор для зберігання. Було укладено договір із покупцем, проте він не може забрати нашу продукцію і відповідно заплатити за неї з огляду на відкрите кримінальне провадження, до якого "Аграріан 2016" не має ніякого відношення, й арешт врожаю. Ми нині зазнаємо великих збитків", - повідомив директор компанії "Аграріан 2016" Олександр Гулько на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна".

За словами адвоката та представника компанії "Бізнес і Право" Людмили Балійчук, збитки сільгоспвиробника оцінюються приблизно в 20 млн грн.

"Сюди включені суми, які мали бути отримані за продаж сільгосппродукції, витрати, пов'язані з вирощуванням урожаю, зі сплатою оренди землі під вирощування сільгоспкультур. Із кожним днем збитки зростають", - зазначила адвокат.

За її словами, йдеться про арешт урожаю соняшнику обсягом 657,1 тонни, кукурудзи - 654,8 тонни.

Л.Балійчук зазначила, що слідчий суддя Шевченківського райсуду Києва 11 грудня 2017 року прийняв рішення про накладення арешту на врожай, виробником якого є "Аграріан 2016".

"18 грудня Шевченківський райсуд наклав повторний арешт на той самий урожай. Це, на нашу думку, є недопустимим за наявності вже одного арешту. На сьогодні вживаються усі заходи для того, щоб відновити законні права і виробника сільськогосподарської продукції, і юрособи, яка придбала урожай", - повідомила адвокат.

ТОВ "Аграріан 2016" обробляє 2 тис. га земель у Київській області. Агрокомпанія спеціалізується на вирощуванні зернових та олійних культур.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Бізнесмен Долинський подасть позов до ЄСПЛ на компенсацію Україною $1 млн збитків за втрату контролю над Житомирською кондфабрикою

Українська альпіністка Яловчак підкорила пік Вінсон в Антарктиді - завершальну вершину своєї програми

Видавці журналу "Бізнес" мають намір зробити його колективним медіа, залучити 100 бізнесменів у співвласники

Тимошенко, Порошенко і Вакарчук очолюють рейтинг кандидатів на президентських виборах - опитування

Українці схильні вважати, що конфлікт на Донбасі слід вирішувати політико-дипломатичним шляхом - опитування

Більше половини українців не підтримують надання російській мові статусу державної - опитування

Кожен другий українець проти візового режиму з Росією - опитування

Тимошенко, Порошенко і Вакарчук очолюють рейтинг кандидатів на президентських виборах - опитування

Сім партій долають 5% бар'єр на виборах до ВР, зокрема політсили Рабиновича і Гриценка - опитування

Аграрії готуються до мітингу в Києві 21 грудня проти зміни системи держпідтримки і скасування "експортного ПДВ" для олійних

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА