15:49 23.01.2018

Притулок для тварин у Пирогові зазнає атак невідомих, поліцію просять вжити заходів - зоозахисниця

Київ. 23 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Невідомі нападають на притулок для тварин у Пирогові, патрульну поліцію Києва попросили вжити заходів для встановлення зловмисників, заявляє президент товариства захисту тварин "SOS", засновник притулку Тамара Тарнавська.

"У 2015 році були отруєння тварин у притулку. У 2016 році було три отруєння тварин. У 2017 році було три обстріли притулку з вогнепальної зброї та одне отруєння. На початку 2018 року був обстріл тварин із вогнепальної зброї, вбивство одного собаки", - заявила вона на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

За словами зоозахисниці, після нападу в січні цього року їй вдалося поговорити зі зловмисником телефоном, і той пояснив свої дії тим, що він таким чином "знімає стрес і що йому ніхто не заборонить приїжджати і стріляти".

Вона повідомила, що адміністрація притулку зверталася до правоохоронних органів і надавала всі наявні дані про зловмисників, проте жодних результатів розслідувань з боку правоохоронних органів немає.

Тим часом вона зазначила, що в березні притулку виповниться 21 рік, раніше на цьому місці розташовувався "цех з утилізації тварин". Притулок існує на пожертви громадян Західної Європи, міжнародних організацій Західної Європи, а в останні кілька років Київська міська державна адміністрація надавала допомогу, закуповуючи корми для тварин.

Т. Тарнавська розповіла, що в 2012 році територією притулку зацікавився народний депутат Віктор Янукович-молодший, "який хотів територію притулку забрати", однак революційні події зими 2013-2014 років завадили цьому.

За словами зоозахисниця, у зв'язку з атаками на притулок мер Києва Віталій Кличко провів зустріч із нею і главою патрульної поліції Києва Юрієм Зозулею і попросив ретельно вивчити ситуацію та проінформувати найближчим часом про вжиті заходи, та чи встановлено зловмисників.

Т. Тарнавська зазначила, що є група людей, яка намагається пов'язати події навколо притулку з діями забудовників, які нібито знищують притулок, щоб захопити землю. "Я абсолютно переконана в тому, що за цим не стоять забудовники", - вважає вона.

У свою чергу заступник директора комунального підприємства "Київське інвестиційне агентство" Богдан Чорний заявив: "Ми бачили припущення деяких ЗМІ про те, що окремі забудовники знищують притулок для тварин, тому що там має бути побудований гірськолижний комплекс. Ми хотіли б одразу цю ситуацію спростувати".

За його словами, агентство проводить підготовчу роботу зі складання передконкурсної документації, проект лише опрацьовується, і ще немає чіткого твердження, що цей проект виставлять на інвестиційний конкурс. Представник комунального підприємства зазначив, що територія, де він може бути реалізований, не готова, оскільки межує зі сміттєвим полігоном.

Тим часом Б.Чорній додав, що притулок розташований на відстані 300 метрів від місця можливого будівництва.

"Це лише концепція. Для того щоб вона була втілена в життя, необхідно вирішити низку питань і земельних, і архітектурних, і містобудівних, і екологічних", - сказав він.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Керівництво Мінкультури за грудень 2017 року отримало більше надбавок і премій, ніж керівництво інших міністерств - дослідження

Орендарі приміщень в історичній частині Одеси заявляють про їх силове виселення правоохоронцями

Процедуру отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій, необхідно спростити - правозахисники

В Україні від конфлікту на сході країни страждають не тільки жінки та діти, а й пенсіонери - УВКБ ООН

В Україні учасники фармринку занепокоєні непрозорістю формування Нацпереліку ліків

Члени "Національних дружин" не використовують зброю і не підтримують нікого з політиків - командир

Україна і Порошенко у 2018 році зазнаватимуть тиску з боку Заходу і РФ - думка

Політологи неоднозначні в думці щодо балотування Порошенка на другий президентський термін

Політологи вважають, що в 2018 році загострення ситуації на Донбасі не буде

Маломуж пропонує переговори з врегулювання ситуації на Донбасі з широким колом міжнародних партнерів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА