17:46 14.02.2018

Ми Переможці. Зустріч тих, хто долає рак

15 лютого у світі відзначають Міжнародний день дітей, хворих на рак. У цей день в НДСЛ "ОХМАТДИТ" зустрінуться діти з усієї України, які подолали і долають рак крові, лікарі, психологи, волонтери, благодійники. Більше 50 батьків та їхніх дітей, які перемогли  рак в Україні, приїдуть, щоб привернути увагу суспільства до проблем лікування дитячого раку в Україні.

Захід відбудеться за ініціативи Благодійного фонду "Крона", міжнародного благодійного фонду "Допомоги онкохворим дітям", благодійного фонду "Краб", Асоціації онкогематологів України, лікарів Національної клініки "Охматдит".

"Власним прикладом ми хочемо показати суспільству і владі, що у онкохворих дітей в України є майбутнє, що разом можна перемогти цю страшну хворобу! Потрібні лише правильні державні рішення. Ми хочемо отримувати в нашій країні таку медичну допомогу, як отримують діти в Італії, Німеччині, Іспанії, Польщі" - каже Маша Віднічук, колишня пацієнтка Центру дитячої онкогематології  лікарні ОХМАТДИт

У програмі - майстер-класи, подарунки, цікаві ігри, спілкування з журналістами, міні-вистава, концерт.  Дітей вітатимуть Дизель-шоу, квартет Астурія, Діля, Денис Мусаєв, гурт Ліловий, артисти ТЮГа на Липках, та інші.

Ведуча заходу Ірма Вітовська.

Час проведення заходу 10.00-16.30. Місце зустрічі - конференц-зала ОХМАТДИТу, корпус 16 (Центр СНІД).

Коротка прес-конференція о 12.00 з учасниками, благодійниками та лікарями.

Інформаційна довідка

В Україні щороку у близько 1 тисячі дітей діагностують рак. У більшості випадків (80%) життя маленьких пацієнтів, хворих на рак, можна врятувати. І ОХМАТДИТ – єдина в Україні лікарня, де виліковуваність дітей досягає світового рівня.

Першу трансплантацію кісткового мозку в Україні було проведено в 1998 році. З того часу 303 дитини-пацієнта отримали пересадку кісткового мозку в Центрі дитячої онкогематології і ТКМ . З 2015 року в Центрі розпочали проводити трансплантацію стволових гемопоетичних клітин від частково сумісного рідного донора (т.з гапло ТКМ), яка сьогодні все більше застосовується в світі. За три роки проведено 14 гапло-ТКМ, 9 з них успішно.  Середня собівартість ТКМ дитині в Україні становить 40 000 Євро, в Європі 150 000 Євро.

Але це робиться не "завдяки", а "не зважаючи". Адже сьогодні політика уряду  свідчать, що в Україні не є пріоритетом розвиток медичної допомоги таким дітям.  За минулий рік держава забезпечила ліками дитячу онкологію лише на 50%. Досі Україна залишається чи не єдиною країною в Європі, де не здійснюють пересадки кістковго мозку всім дітям, які цього потребують. 

Натомість МОЗ вкладає кошти українців у підтримку закордонної медицини і організацій. 627 млн. грн держава заплатила у 2017 році закордонним клінікам за лікування 135 пацієнтів (63 онкохворих дітей). Для порівняння – на програму "Дитяча онкологія" у 2017 році держава виділила на програми дитячої та дорослої онкології разом 727 млн. на лікування більш як 900 000 пацієнтів. 

Контактна особа-Президент фонду "Допомоги онкохворим дітям"- Валентина Маркевич (066)886-57-57.

 

 

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У 2017 році "Запоріжгаз" приєднав до системи газопостачання близько 200 об'єктів

Заява групи ICU: ICU вимагає спростування недостовірної інформації про свою діяльність від Сергія Лещенка та телеканалу "1+1"

Національний податковий форум "Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ"

Одеса чекає гостей на найбільший в Україні фестиваль класичної музики

Zakupivli24 підтримає найкращих IT-фахівців країни в боротьбі за майбутнє публічних закупівель на Data Science Hackathon

Завдяки Ощадбанку жителі Мар’їнки знову користуються банківськими послугами

Через багатомільйонні борги місцеви тепловиків буде обмежено постачання газу на котельні Івано-Франківська

За рік Ін Тайм "виріс" на 100 відділень і збільшив кількість доставок до дверей на 40%

Фонд Янковського і Держкіно провели бізнес-ланч на 68-му Берлінському кінофестивалі

Минулоріч "Закарпатгаз" приєднав до систем газопостачання 327 об’єктів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА