09:51 18.05.2017

"Шахтар" обіграв "Динамо" у фіналі Кубка України і зробив "золотий дубль"

Донецький "Шахтар" обіграв київське "Динамо" з рахунком 1:0 у фіналі Кубка України з футболу, що відбувся у Харкові.

"Гірники" могли вийти вперед вже на восьмій хвилині, але бразилець Марлос не зумів реалізувати пенальті. У підсумку, саме Марлос став усе-таки героєм зустрічі, забивши на 80-й хвилині єдиний гол ударом з-за меж штрафного майданчика після красивого сольного проходу.

Завдяки цій перемозі "Шахтар", який 6 травня достроково став чемпіоном України з футболу, оформив "золотий дубль" у дебютному сезоні для свого португальського тренера Паулу Фонсекі.

"Шахтар" став водинадцяте володарем Кубка України і зрівнявся за цим показником з "Динамо".

ОСТАННЄ

ФК "Металіст" повертається із власності Курченка у держвласність

Федерація важкої атлетики через допінг дискваліфікувала українську команду на рік

Поліція і Нацгвардія забезпечуватимуть порядок в день матчу "Шахтар" - "Карпати" в Харкові

НБА зажадала від гравців стоячи слухати гімн США

Півзахисника Карлоса, який став українцем, викликали в збірну України на матчі відбору ЧС-2018

Мінспорту має намір до 2023 р. реконструювати "Авангард" на сучасний спорткомплекс із готелем і льодовою ареною

Українець-пауерліфтер Василь Пашкевич виборов золоту медаль на Іграх нескорених

Українська збірна завоювала перше "золото" на "Іграх Нескорених"

Українські футбольні фанати закликають Порошенка скасувати продаж квитків на матчі за паспортами

Антидопінговий центр України підтримав заклик колег з інших країн відсторонити Росію від Зимової Олімпіади-2018