13:10 09.02.2018

Умови для спортсменів на Олімпіаді-2018 прекрасні, завоювання 1-2 медалей буде успіхом для України

Умови для спортсменів на Олімпіаді-2018 прекрасні, завоювання 1-2 медалей буде успіхом для України

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов зазначає, що на Зимових Олімпійських іграх 2018 року в Пхенчхані завоювання навіть однієї медалі буде для української збірної успіхом.

"На попередніх шести зимових Олімпіадах ми завоювали загалом 7 медалей. З них тільки 2 золоті. Ми, звісно, налаштовуємося оптимістично, будемо вболівати за всіх спортсменів, але особливу увагу потрібно звертати на біатлон і фрістайл-акробатику. Я думаю, що навіть завоювання однієї медалі буде успіхом для нашої команди. Якщо завоюємо дві - це буде чудово", - сказав міністр агентству "Інтерфакс-Україна" в п'ятницю в Києві.

І.Жданов зазначив, що, за словами глави Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки, організація і умови для спортсменів на Зимовій Олімпіаді-2018 чи не найкращі в історії.

"Харчування у спортсменів цілодобове, шведський стіл, різні кухні: італійська, загальноєвропейська, азіатська, корейська. Хоча там дуже холодно, але всі приміщення утеплені. Все сучасно і з точки зору соціально-побутових умов усе прекрасно", - зазначив міністр.

І.Жданов повідомив, що планує відвідати другу частину Олімпіади з 16 по 25 лютого.

Зимові Олімпійські ігри відбудуться в Пхенчхані з 9 по 25 лютого.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА