07:08 26.08.2020

"Динамо" обіграло "Шахтар" з рахунком 3:1 в матчі за Суперкубок України

1 хв читати

Київське "Динамо" обіграло донецький "Шахтар" з рахунком 3:1 в матчі за Суперкубок України.

На 20-й хвилині рахунок у матчі на НСК "Олімпійський" відкрив півзахисник "Динамо" Карлос Де Піна. На 31-й хвилині Жерсон Родрігес подвоїв перевагу киян. Але через шість хвилин Жуніор Мораес відіграв один м'яч.

У другому таймі "Шахтар" багато атакував, але не зумів забити, а форвард "Динамо" Фран Соль, що вийшов на заміну на 83-й хвилині поставив крапку в матчі.

"Динамо" в 9-й раз завоювало Суперкубок України. "Шахтар" вигравав цей трофей 8 разів.