01:12 03.08.2023

Світоліна перемогла росіянку Касаткіну і вийшла до чвертьфіналу Washington Open

1 хв читати

Українська тенісистка Еліна Світоліна здобула впевнену перемогу над російською суперницею Дар'єю Касаткіною у другому колі турніру в окрузі Колумбія, повідомляє "Суспільне".

Зазначається, що Світоліна та Касаткіна зустрічалися восьмий раз у кар'єрі. Попередні сім матчів, включно з грою на Ролан Гаррос-2023, виграла українка.

У Вашингтоні Світоліна стартувала з перемоги над іншою тенісисткою Вікторією Азаренко. А Касаткіна у першому раунді здолала бельгійку Еліз Мертенс.

Матч Світоліна – Касаткіна тривав трохи більше півтори години. Українка за поєдинок у Вашингтоні не втратила жодної своєї подачі та виграла матч з однаковим рахунком у кожному сеті – двічі по 6:2.

У чвертьфіналі турніру Світоліна зіграє проти переможниці "американського дербі" між Джесіккою Пегулою (перша сіяна на турнірі) та Пейтон Стернс.

Завдяки виходу до чвертьфіналу Світоліна в онлайн світовому рейтингу піднялася на одне місце – 26-та позиція.

Крім того, на турнірі у Вашингтоні продовжує грати українка Марта Костюк, на яку чекає матч другого раунду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українці пробилися у фінал корпоративного чемпіонату світу з шахів

Під час благодійного забігу та аукціону зібрали понад 3 мільйони гривень на дрони та протезування бійців - Кличко

Марта Костюк обіграла третю ракетку світу і вийшла до півфіналу турніру WTA в Німеччині

Україна інформує МОК про російських спортсменів, які не відповідають критеріям нейтральності для участі в Олімпіаді

У Стародавній Олімпії запалили вогонь літніх Ігор у Парижі

У Парижа на випадок загрози безпеці є запасний план для церемонії відкриття Олімпіади - Макрон

Міжнародна федерація тенісу допустила спортсменів із РФ і Білорусі до участі в Олімпіаді

Україна вимагає усунути російських і білоруських борців від Олімпіади-2024 у Парижі

Мінспорту надало УАФ і ФК "Кривбас", "Дніпро-1", "Динамо Київ", "Оболонь", "Шахтар" статус критично важливих в особливий період

Мінветеранів розпочало реєстрацію на відбір до збірної України на "Ігри Нескорених" 2025 року в Канаді