Інтерфакс-Україна
17:17 04.12.2024

Глави МЗС України і Туреччини обговорили питання безпеки і свободи судноплавства в Чорному морі

1 хв читати

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга обговорив з міністром закордонних справ Туреччини Хаканом Фіданом двосторонню співпрацю і зусилля щодо гарантування безпеки і свободи судноплавства в Чорному морі.

"Під час моєї зустрічі з Хаканом Фіданом ми обговорили важливість українсько-турецької двосторонньої співпраці та спільних зусиль для забезпечення безпеки і свободи судноплавства в Чорному морі. Я подякував Туреччині за підтримку територіальної цілісності та євроатлантичної інтеграції України", - написав Сибіга в соцмережі Х у середу.

У штаб-квартирі НАТО в Брюсселі (Бельгія) 3-4 грудня відбувається засідання міністрів закордонних справ країн-членів Альянсу. Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга прибув до Брюсселя, де проведе низку зустрічей із партнерами з Європи, США та НАТО, візьме участь у засіданні Ради Україна-НАТО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська дипломатія в перемовинах з РФ має бути спланованою і готовою реагувати на потужний тиск – посол Залужний

Зеленський прийняв вірчі грамоти від послів Великої Британії, Нової Зеландії, Чилі та Сомалі

Румунія підтвердила непохитну підтримку України на прийомі в Києві з нагоди Дня Румунської армії

Посол Великої Британії розпочав роботу в Україні

Залужний виступив перед мерами найбільших британських міст, повідомив про розширення партнерства з містами України

Санду призначила бізнесмена з України новим прем'єром Молдови

Заяви Росії про "дипломатію" не мають сенсу - Посольство України в Ізраїлі

Новим послом Великої Британії в Україні стане Ніл Кромптон

Сибіга провів зустріч із послом Молдови, який завершує свою каденцію в Україні

Посольство Сербії в Україні відновило роботу в Києві та провело прийом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА