Інтерфакс-Україна
16:39 03.10.2024

Власний автопарк із 3 тис. автомобілів допоміг ГК "Епіцентр К" вижити в перший рік війни - співвласник

2 хв читати
Власний автопарк із 3 тис. автомобілів допоміг ГК "Епіцентр К" вижити в перший рік війни - співвласник

Група компаній "Епіцентр К" змогла себе зберегти та забезпечила свою життєдіяльність у перший рік повномасштабної війни багато в чому завдяки власному автопарку, який налічує понад 3 тис. автомобілів, повідомила співвласниця групи Галина Герега.

"Нас суттєво врятував власний автопарк, який налічує понад 3 тис. автомобілів, коли були закриті та не функціонували порти, були проблеми з блокуванням кордонів. Ми свого часу придбали цю техніку, яка нам допомагала", - розповіла вона на форумі "Діалоги з NV про майбутнє. Бізнес та війна" у Києві в середу.

Герега наголосила, що велику роль у роботі аграрного підрозділу "Епіцентр Агро" відіграли придбані до війни 50 олієвозів.

"Вони успішно возили нашу продукцію до Європи. І таким чином вони ("Епіцентр Агро" – ІФ-У) змогли себе зберегти та забезпечити свою подальшу роботу", - наголосила вона.

Співвласник "Епіцентр К" наголосила, що шлях до успіху будь-якої компанії лежить через ефективну логістику. Саме тому група компаній за час війни відкрила першу чергу логістичного повного fillment центру на Західній Україні. Будівництво другої черги, за її словами, призупинено через брак грошей.

"Для того щоб ми могли своєчасно обслуговувати клієнтів, доставляти всі замовлення, необхідно закрити кільце логістики", - наголосила Герега.

Наразі "Епіцентр" розглядає перспективу придбання важкої будівельної техніки, яку буде використано для відновлення зруйнованих гіпермаркетів групи компаній.

Група компаній "Епіцентр" - омніканальна екосистема, що об'єднує торгові мережі "Епіцентр" та "Нова лінія", інтернет-магазин epicentrk.ua, агрохолдинг "Епіцентр-Агро", заводи з виробництва керамічної плитки Epicenter Ceramic Corporation, деревообробне підприємство ЦБМ "Осмолода" , логістичні потужності.

До повномасштабного вторгнення РФ в Україну мережа "Епіцентр" поєднувала понад 80 ТЦ у всіх регіонах країни. Війна зруйнувала сім ТЦ у Маріуполі, Нікополі, Бучі, Чернігові, Харкові та Херсоні (два). Ще три об'єкти (у Мелітополі, Краматорську та Харкові) не працюють внаслідок окупації українських територій, обстрілів чи близькості до зон бойових дій.

Роздрібна мережа групи компаній включає 71 торговий об'єкт під брендами "Епіцентр" і "Нова лінія".

Незважаючи на суттєві втрати, ритейлер продовжує інвестувати в економіку: у 2022-2023 роках він вклав у різні проєкти понад 14,2 млрд грн. Загалом інвестиційний план ДК "Епіцентр" до 2030 року передбачає розвиток проєктів у сферах ритейлу, виробництва, агропромисловості, логістики, e-commerce та енергетики на загальну суму близько 100 млрд грн.

За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, учасниками ТОВ "Епіцентр К" є Олександр Герега (51,3%), Галина Герега (47,97%) та Тетяна Суржик (0,73%).

ОСТАННЄ

Оновлена стратегія розвитку фінсектору націлена на інфляцію 5% та спред між курсом НБУ та готівковим до 3%

Кількість страховиків в Україні у липні-2025 скоротилось на одного, кількість банків не змінилася - НБУ

Ціновий індекс е/е базового навантаження BASE на РДН України за першу декаду серпня збільшився на 4,7%

Закон про екомодернізацію промпідприємств набув чинності з 8 серпня

В Україні за I півріччя відкрито й оновлено 9 готелів загальним фондом понад 1 тис. номерів - експерт

Ціни на нафту знижуються, Brent торгується близько $66,2 за барель

Україна 1-10 серпня сім разів лідирувала за ціною е/е на спотовому ринку в Європі і 11 разів – за останні 15 днів

НБУ оштрафував "Лінеура Україна" на 9,6 млн грн та попередив "Укрпошту" через неналежний фінмоніторинг

СОТ поліпшила прогноз світової торгівлі товарами у 2025 р. до зростання на 0,9% зі спаду на 0,2%

Укрзалізниця планує збільшити частку денного швидкісного руху до 30% за 3 роки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА