Інтерфакс-Україна
13:56 19.12.2024

"Метінвест" викупить єврооблігації-2025 номіналом $16,3 млн за підсумками тендера

2 хв читати
"Метінвест" викупить єврооблігації-2025 номіналом $16,3 млн за підсумками тендера

Гірничо-металургійна група "Метінвест" викупить свої єврооблігації з погашенням 17 червня 2025 року на загальну номінальну суму $16,27 млн за підсумками оголошеного 9 грудня аукціону, в якому ціна була встановлена в межах від 86% до 92,5%, а загальна сума викупу обмеження - EUR70 млн.

Як зазначено в біржовому повідомленні компанії в четвер, за підсумками викупу в обігу залишаться облігації на загальну номінальну суму EUR161,886 млн.

Уточнюється, що розрахунки відбудуться 23 грудня.

Дилер-менеджером угоди виступає Deutsche Bank.

Як повідомлялося, "Метінвест" називав метою викупу активне управління борговим навантаженням, згладжування виплат з обслуговування боргу, підвищення загальної боргової стійкості групи, а також зниження тиску ліквідності у зв'язку з майбутнім погашенням облігацій, з огляду на підвищений ризик для "Метінвесту" у зв'язку з операційним середовищем України.

Зазначалося, що інтенсивні бойові дії продовжують наближатися до активів "Метінвест Покровськвугілля", до складу якого входить кілька підприємств, основними з яких є шахтоуправління "Покровське" і збагачувальна фабрика "Свято-Варваринська". У сукупності в першому півріччі 2024 року вони виробили 58% коксівного вугілля групи і забезпечили понад третину EBITDA. Роботу одного з трьох стовбурів шахти було зупинено минулого тижня, тоді як на початку 2024 року фронт перебував на відстані близько 40 км.

Згідно з даними Франкфуртської фондової біржі, останнє котирування єврооблігацій "Метінвесту" з погашенням у 2025 році та ставкою купона 5,625% 29 жовтня 2024 року становило 86,95%, після чого папір виключили з торгів, а на Штутгартській біржі в середу він становив 86,954%.

"Метінвест" є вертикально інтегрованою групою з видобувних і металургійних підприємств. Підприємства групи розташовані, переважно, в Донецькій, Луганській, Запорізькій і Дніпропетровській областях. Основними акціонерами холдингу є група "СКМ" (71,24%) і "Смарт-холдинг" (23,76%), які спільно керують ним.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські виробники добрив обговорили контроль імпорту та можливості збільшення експорту

Угода про інвестфонд відбудови зобов’язує Україну забезпечити захист активів та інвестицій незалежно від змін законодавства – юрист

Посли країн G7: Високо оцінюємо лідерство НБУ у впевненому проходженні через період викликів

Україна отримала 1 млрд євро від ЄС у межах програми ERA

Пролонговані ліцензії на надрокористування залишаться поза межами угоди з США про інвестфонд – Свириденко

Угода із США перспективна для українських greenfield-компаній з дозволами на поклади критичних мінералів – думка

Собівартість будівництва зросла вдвічі з початку війни - DIM

Україна розраховує на внески США в інвестфонд грошима та за рахунок військової допомоги вже цього року

Україна до кінця року планує схвалити пакет законів для інтеграції до енергоринків ЄС – Галущенко

ЄБРР може частково покрити ризики ПриватБанку, Укргазбанку та Райффайзенбанку за кредитами на EUR1,1 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА