14:02 24.12.2024

Tesla відкликає близько 700 тис. електромобілів через проблеми з безпекою шин

1 хв читати
Tesla відкликає близько 700 тис. електромобілів через проблеми з безпекою шин

Американська Tesla відкликає близько 700 тис. електромобілів Model 3 і Model Y, а також електропікапів Cybertruck.

Компанія повідомила, що виявила несправність системи контролю тиску в шинах, яка, якщо її не усунути, підвищує ризик аварії. Водночас цю проблему можна вирішити за допомогою віддаленого оновлення програмного забезпечення.

Контрольна лампа системи тиску в шинах у зачеплених відкликанням транспортних засобах може не спалахувати і не попереджати водія про низький тиск. Зниження тиску в шинах є досить поширеною проблемою в умовах холодної погоди, зазначає MarketWatch.

Станом на 13 грудня автовиробник отримав 76 гарантійних претензій і один звіт із місця події, пов'язаних із проблемою контролю тиску в шинах.

"Tesla не знає про будь-які зіткнення, травми або смертельні випадки, пов'язані з цим", - ідеться в повідомленні компанії.

Проблема зачіпає 694,3 тис. Cybertrucks 2024 року випуску, Model 3 виробництва 2017-2024 рр. і Model Y модельного ряду 2020-2025 рр.

Котирування акцій Tesla зростають на 0,7% під час попередньої сесії у вівторок. Ринкова вартість автовиробника в поточному році злетіла більш ніж на 73% (до $1,38 трлн), тоді як фондовий індекс Nasdaq Composite збільшився майже на 32%.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Уповноважений президента з питань санкційної політики: гадаю ЄС близький до повної відмови від ЗПГ РФ

Ліміт 150 тис. грн на перекази за перші два дні використали 2 тис. клієнтів ПриватБанку

"Укрнафта" у 2025 р. планує дослідити 800 кв. км за допомогою 3D-сейсмічних технологій

Запровадження США тарифів на українську сталь вплине на галузь, яка постраждала від російської агресії, – Свириденко

Запровадження США мита на імпорт сталі посилить проблеми сталеливарної галузі ЄС

"Укрнафта" реалізувала 1,5 мільйона літрів пального для військових зі знижкою

Мінфін відмовився підвищувати далі ставки відсікання на аукціонах за ОВДП

ФРС не бачить необхідності поспішати з подальшим зниженням ставки - Павелл

Бізнес вдруге витратить додаткові кошти на перепрограмування облікових систем через перехід на помісячну звітність - ЄБА

Міненерго США трохи підвищило прогноз ціни Brent на 2025р - до $74,5 за барель

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА