Інтерфакс-Україна
18:57 22.01.2025

Держпродспоживслужба звернеться до Ради щодо врегулювання обігу та вмісту нікотину у паучах - Ткачук

1 хв читати

Держпродспоживслужба звернеться до Верховної Ради щодо врегулювання обігу та вмісту нікотину у паучах, заявив голова Держпродспоживслужби Сергій Ткачук у середу. 

"Поточна ситуація потребує негайного врегулювання, адже чинне законодавство наразі не встановлює чітких нормативів щодо максимально допустимої кількості нікотину у таких продуктах, що ускладнює контроль за їх обігом", - заявив він  під час експертної дискусії на тему: "Запровадження регулювання рівня вмісту нікотину в нікотинових подушечках (паучах): роль Держпродспоживслужби в процесі забезпечення права споживача на безпечність продукції".

Крім того, Ткачук зазначив, що наразі у Верховній Раді вже є певні законодавчі акти, які зареєстровані для врегулювання цього питання.

"Ми звернемось до Верховної Ради з ініціативою для врегулювання та реалізації політики в цій сфері. Ми розраховуємо, що в подальшому нас почують народні депутати", - додав він.

Окрім цього Ткачук нагадав, що Україна, рухаючись в європейському векторі має запровадити аналогічні стандарти Директиви Європейського парламенту і Ради ЄС 2014/40/ЄС від 3 квітня 2014, які передбачають, що концентрація нікотину у безтютюновихнікотиновмісних продуктах не повинна перевищувати 20 мг.

ОСТАННЄ

З вересня 2025р. РФ зруйнувала чи пошкодила понад 50% генерації ДТЕК – СЕО

Зеленський підписав закон щодо підвищення податку на прибуток банків до 50%

ДТЕК ініціює створення Коаліції охочих швидко відбудувати енергетику України – СЕО

Комісія заблокованого з квітня першого конкурсу на нову генпотужність прийме рішення без повторного перегляду пропозицій – Міненерго

Гетманцев запитав Мінфін про причину зволікання з дозволом для ДПС блокувати сайти нелегальної торгівлі алкоголем і тютюном

"Хмельницькобленерго" та EDF узгодили технічні параметри модернізації електромереж в межах проєкту переходу на напругу 20 кВ

Розробками "Метінвесту" від підземних "криївок" і шпиталів зацікавилася Армія США – СЕО

Novus, Rozetka та Liga prim надали можливість витрачати кошти нацкешбеку та "Зимової підтримки" на товари в мережах

ПриватБанк запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю

Обсяг імпорту газу в 2025р. складе 6 млрд куб. м – комерційний директор "Нафтогазу"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА