Інтерфакс-Україна
10:04 08.04.2025

Попит на електромобілі в Україні в березні зріс на 6% за рахунок вживаних

2 хв читати
Попит на електромобілі в Україні в березні зріс на 6% за рахунок вживаних

Первинні реєстрації в Україні електромобілів (нових і уживаних) у березні 2025 року зросли на 6% порівняно з лютим 2024 року - до 4,68 тис. од., повідомив "УкрАвтопром" у Телеграм-каналі.

Порівняно з лютим поточного року, коли було зареєстровано 4,42 тис. електрокарів, попит на них виріс на 4%.

Основну кількість зареєстрованих електромобілів у минулому місяці становили легкові авто – 4,532 тис. од., з яких 647 од. були новими (на 28% менше, ніж в березні-2024), а 3,885 тис. – уживаними (на 13% більше).

Серед 148 комерційних електромобілів новими були сім авто (у березні-2024 з 78 од. новими були п'ять автівок).

Лідерську п'ятірку нових електромобілів на ринку в березні сформували BYD Song Plus EV - 100 од.; Volkswagen ID.Unyx - 96 од.; Zeekr 001 - 69 од.; Zeekr 7X - 59 од. та Audi Q4 e-tron - 45 од.

До першої п’ятірки вперше зареєстрованих вживаних електромобілів увійшли Tesla Model Y - 448 од.; Nissan Leaf - 445 од.; Tesla Model 3 - 410 од.; Hyundai Kona - 273 од. та KIA Niro EV - 270 од.

Всього у січні-березні першу реєстрацію в Україні пройшли понад 12,8 тис. електромобілів, що на 8% більше, ніж у першому кварталі 2024 року, з них нових – 1,978 тис од. (-26%) та 10,827  тис. вживаних (+18%).

Торік, за даними "УкрАвтопрому", реєстрації електромобілів (нових і уживаних) зросли на 38% порівняно з 2023 роком - до 51,7 тис. од., зокрема легкових на 37% - до 50,458 тис., комерційних на 64% - до 1,264 тис., також зареєстровано два електробуси. Частка нових складала 20%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відремонтовано вже понад 3,5 млн кв. м дорожнього покриття

Улютін: щоб не проходити ідентифікацію щороку, потрібно перевести пенсійну справу з ТОТ

"Укрзалізниця" тестує продовження рейсу "Київ – Кишинів" до міжнародного аеропорту ім. Еуджена Доґи

Свириденко скоординувала з керівництвом "Укренерго" дії для стабільної роботи енергосистеми на Великдень

Група власників євробондів "Укрзалізниці" відкинула пропозицію компанії про їх реструктуризацію до 2033р.

БЕБ та Держпродспоживслужба обмінюватимуться інформацією для виявлення економічних ризиків

"Оператор ринку" та словацька "СФЕРА" внесуть зміни в програмне забезпечення енергоринку для впровадження market coupling

"Метінвест" у 2025р знизив капінвестиції на 14%

Кабмін спрямовує 1,1 млрд грн гранту JICA на потреби розмінування та меддопомоги

Україна у I кв. наростила імпорт трансформаторів на 81%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА