Інтерфакс-Україна
17:05 02.11.2017

Арбітражний суд Москви відмовив Україні в припиненні провадження за позовом "Татнафти" на $144 млн

1 хв читати
Арбітражний суд Москви відмовив Україні в припиненні провадження за позовом "Татнафти" на $144 млн

Арбітражний суд Москви відмовив у задоволенні клопотання України про припинення провадження за позовом "Татнафти" на $ 144 млн у зв'язку з наявністю у неї судового імунітету, повідомив кореспондент "Інтерфаксу", присутній на судовому засіданні.

"У задоволенні клопотання відмовити", - сказала суддя Ольга Лежнева.

Водночас суд задовольнив клопотання "Татнафти" відкласти розгляд позову. Суд призначив наступне засідання на 19 грудня.

"Татнафта" через суд вимагає визнати і привести у виконання рішення міжнародного арбітражу від 29 липня 2014 року, згідно з яким Україна зобов'язана виплатити $144 млн за порушення міждержавної угоди про захист інвестицій через ситуацію навколо "Укртатнафти".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ощадбанк у IV кв.-2024 сформував консорціум з Укргазбанком та ПУМБ для кредиту 2,8 млрд грн ОПК під держгарантію

"Ліси України" в 2025р. передбачили на централізовані закупівлі 3,1 млрд грн

Середня зарплата серед вакансій в Україні зростає на 500 грн третій місяць поспіль

Україна та ЄС ще не розпочали переговори щодо торгівлі за ст.29 DCFTA – Стефанішина

Українські виробники добрив обговорили контроль імпорту та можливості збільшення експорту

Угода про інвестфонд відбудови зобов’язує Україну забезпечити захист активів та інвестицій незалежно від змін законодавства – юрист

Посли країн G7: Високо оцінюємо лідерство НБУ у впевненому проходженні через період викликів

Україна отримала 1 млрд євро від ЄС у межах програми ERA

Пролонговані ліцензії на надрокористування залишаться поза межами угоди з США про інвестфонд – Свириденко

Угода із США перспективна для українських greenfield-компаній з дозволами на поклади критичних мінералів – думка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА