Інтерфакс-Україна
08:17 07.11.2017

Broadcom вирішив купити Qualcomm для можливого створення конкурента Intel і Samsung

2 хв читати

Виробник мікрочіпів Broadcom Ltd зробив пропозицію про покупку конкурента Qualcomm Inc більш ніж за $ 100 млрд, що може стати найбільшою за всю історію угодою в цій  галузі, яка бурхливо розвивається.

Broadcom, четвертий найбільший виробник електронних мікросхем в світі, що базується в США і Сінгапурі, готовий купити акції Qualcomm по $ 70 за штуку, що означає 28-відсоткову премію до ціни закриття минулого четверга.

Qualcomm відомий, в першу чергу, як виробник мікрочіпів для модемів, у тому числі в мобільних пристроях. У той же час через конфлікт зі своїм найбільшим покупцем - Apple - акції Qualcomm впали зараз приблизно на 25%, до мінімального за останні роки рівня, що послабило позиції компанії.

Якщо дві компанії об'єднаються, вони будуть постачати чіпи для всього спектра електронних пристроїв - від побутової техніки до дата-центрів. Галузь мікроелектроніки, найбільшими гравцями якої є Intel і Samsung Electronics, перебуває зараз під тиском через зниження продажів в ряді сегментів ринку, зокрема, в сегменті персональних комп'ютерів.

Qualcomm має намір вивчити пропозицію і, швидше за все, відкине її на тій підставі, що, з огляду на ризики, запропонована Broadcom ціна є, з огляду на падіння акцій в останні місяці, надто низькою, пише The Wall Street Journal. У цьому випадку боротьба за покупку конкурента може перерости в спробу ворожого поглинання.

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" вперше доставила нафтопродукти з Німеччини у власних вагонах

Темою Національного дня України на EXPO 2025 в Японії стала вдячність міжнародним партнерам – Свириденко

Слідство у справі про масштабне розкрадання на закупівлі обладнання для "Харківобленерго" завершено

Релокація підприємств за кордон набуває характеру стратегічного планування для диверсифікації ризиків – юрист

Чисті валютні інтервенції НБУ в липні зросли на 30,9%

IFC з EUR40 млн планує приєднатися до ЄБРР та ЄІБ у формуванні Amber Dragon Ukraine Infrastructure Fund

ЄІБ розглядає проєкт надання Україні EUR200 млн для будівництва соціального орендного житла

Україна має ухвалити законодавство щодо транспозиції Інтеграційного пакета електроенергії у III кв. 2025р

JTI Україна у I пів.-2025 після підняття акцизу збільшила податкові відрахування на 75%

"НоваПей Кредит" у II кв.-2025 збільшила чистий прибуток на 8,2% за зростання виручки у 2,4 раза

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА