Інтерфакс-Україна
07:33 08.11.2017

Нафта Brent подешевшала до $ 63,52 за барель

2 хв читати
Нафта Brent подешевшала до $ 63,52 за барель

Ціни на нафту опускаються в середу після першого за чотири сесії зниження напередодні.

Вартість січневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 7:10 знизилася на $ 0,17 (0,27%) - до $ 63,52 за барель. До закриття попередньої сесії контракт подешевшав на $ 0,58 (0,9%) - до $ 63,69 за барель.

Ціна ф'ючерсу на нафту WTI на грудень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) зменшилася до цього часу на $ 0,24 (0,42%) - до $ 56,96 за барель. Напередодні вартість ф'ючерсу знизилася на $ 0,15 (0,26%) - до $ 57,2 за барель.

Минулого понеділка ціни на нафту досягли максимумів з червня 2015 року на новинах з Саудівської Аравії, де за звинуваченням у корупції були заарештовані кілька членів королівської сім'ї, в тому числі відомий інвестор принц аль-Валід ібн Талал, пише MarketWatch.

Однак у вівторок ринок скоректувався вниз в очікуванні сигналів про те, яким чином ситуація в Саудівській Аравії позначиться на нафтовому ринку.

Зниженню цін на нафту в середу сприяли дані Американського інституту нафти (API), які вказали на менш істотне, ніж очікувалося, зниження запасів нафти в США.

За даними API, запаси скоротилися за минулий тиждень на 1,56 млн барелів.

Експерти, опитані S & P Global Platts, в середньому прогнозують тижневе падіння запасів нафти в США на 2,7 млн ​​барелів.

Міненерго США опублікує дані про запаси енергоносіїв в країні в середу о 17:30 за київським часом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністри фінансів G7 обговорили варіанти посилення тиску на РФ

Ексголова Держтуризму Олеськів: ЄС посилює довіру до туристичного ринку, захищаючи споживачів і бізнес, а Україна досі стоїть на місці

Держгеонадра призначили на 11 грудня аукціон на 4 вуглеводневі ділянки за ціною в 0,5 млрд грн

Обсяг поставок LNG із США "Нафтогазом" та ORLEN досяг 400 млн куб. м

Рішення суду ЄС скасовує держфінансування проєкту АЕС "Пакш-2" в Угорщині, але не забороняє будівництво

Банки з часу підписання меморандуму в червні-24 видали енергокредитів на 1,4 ГВт

"Метінвест" завершив I півріччя зі збитком $58 млн, EBITDA знизилось на 49%

Україна відкриє рахунок в НБУ для акумуляції внеску в бюджет ЄС, проте просить відтермінувати деякі норми

Індустріальний парк Innovation Forpost у Дніпрі веде перемовини з першими потенційними орендарями

МХП у II кв.-2025 збільшила чистий прибуток на 48%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА