Інтерфакс-Україна
08:48 17.11.2017

Нафта Brent подешевшала до $ 61,2 за барель

2 хв читати
Нафта Brent подешевшала до $ 61,2 за барель

Ціни на нафту еталонних марок змінюються слабо і різноспрямовано в п'ятницю і завершують тиждень в мінусі вперше з початку жовтня на слабких прогнозах попиту і зростанні пропозиції.

Вартість січневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 7:13 за київським часом знизилася на $ 0,20 (0,33%) - до $ 61,16 за барель. До закриття попередньої сесії контракт подешевшав на $ 0,51 (0,82%) - до $ 61,36 за барель.

Ціна ф'ючерсу на нафту WTI на грудень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) зросла до цього часу на $ 0,13 (0,24%) - до $ 55,27 за барель. Напередодні вартість ф'ючерсу знизилася на $ 0,19 (0,34%) - до $ 55,14 за барель.

Зростання WTI в п'ятницю викликано повідомленням компанії TransCanada, оператора нафтопроводу Keystone, про розлив близько 5 тис. барелів нафти в Південній Дакоті. Роботу нафтопроводу було припинено для з'ясування причин аварії.

Проте, з початку тижня WTI подешевшала на 2,6%, Brent - на 3,4%.

Можливо, головним негативним фактором для нафтового ринку стало зниження прогнозів зростання попиту на нафту від Міжнародного енергетичного агентства (МЕА). Експерти агентства понизили прогнози на 2017-2018 рр. на 100 тис. барелів на добу, і тепер очікують підвищення попиту на 1,5 млн б / д в цьому і на 1,3 млн б / д в наступному.

Також ринок чекає майбутнього засідання ОПЕК, яке відбудеться 30 листопада у Відні і на якому будуть присутні партнери картелю за угодою про обмеження видобутку.

"Чутки про те, що Росія не горить бажанням продовжувати угоду, послабили оптимізм інвесторів, - говорить аналітик ANZ Banking Group Деніел Хайнс. - Але угоду буде продовжено, і єдине питання - на скільки".

Тим часом в США видобуток минулого тижня виріс на 25 тис. барелів, до 9,65 млн барелів, що підвищує побоювання з приводу збільшення пропозиції на американському ринку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єврокомісія включила BGV Graphite в Кіровоградській області до 13 стратегічних CRM-проєктів за межами ЄС

Банкіри очікують збереження Нацбанком облікової ставки 15,5% - опитування

Експорт пшениці в 2024/2025 МР досяг майже 16 млн тонн - Мінагрополітики

Кабмін виділив 2,4 млрд грн на "Національний кешбек" і 200 млн грн - на компенсацію вартості української промислової техніки - Шмигаль

Кабмін спрямував $200 млн "Укренерго" на відшкодування витрат на захист електропідстанцій, погодив залучення EUR36,4 млн для "Укргазвидобування"

Укргазбанк надав кредит Кривому Рогу 500 млн грн на енергозбереження

Зміни у статут "Укренерго" можуть загальмувати міжнародне фінансування та призначення керівника – думка

Претендентами у Раду НБУ по квоті парламенту є Данилишин, Козюк, Майснер та Кузнецова

Експорт молочних продуктів у 2024р. перевищив імпорт удвіччі – галузева асоціація

Україна в 2024 р. увійшла до трійки постачальників органічних продуктів в ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА