Інтерфакс-Україна
08:39 20.11.2017

Нафта Brent подешевшала до $ 62,6 за барель

2 хв читати
Нафта Brent подешевшала до $ 62,6 за барель

Ціни на нафту еталонних марок змінюються слабо і різноспрямовано в понеділок після активного зростання в кінці минулого тижня на заявах міністра енергетики Саудівської Аравії Халіда аль-Фаліха про необхідність продовжити угоду ОПЕК +.

Вартість січневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 7:13 за київським часом знизилася на $ 0,12 (0,19%) - до $ 62,6 за барель.

Ціна ф'ючерсу на нафту WTI на грудень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) підвищилася до цього часу на $ 0,06 (0,11%) - до $ 56,61 за барель. Торги за грудневим контрактом завершаться в понеділок.

За підсумками сесії в п'ятницю Brent подорожчала на $ 1,36 (2,22%), до $ 62,72 за барель, WTI - на $ 1,41 (2,56%), до $ 56,55 за барель.

За минулий тиждень ціна Brent зменшилася на 1,3%, WTI - на 0,3%.

Аль-Фаліх заявив, що ОПЕК варто оголосити про продовження обмежень на видобуток нафти на засіданні, яке відбудеться у Відні 30 листопада. Наразі термін дії домовленостей закінчується 31 березня 2018 року.

"Ринок вичікує розвитку подій за угодою (ОПЕК +). Принаймні, частково недавнє ралі пояснюється впевненістю в тому, що угоду буде продовжено наприкінці березня. З урахуванням того, що ралі було значним, найбільший ризик зараз - зниження цін ", - вважає аналітик CMC Markets Рік Спунер.

Згідно з оцінками Baker Hughes, число експлуатованих в США бурових установок не змінилося минулого тижня, залишившись на рівні 738. У річному вираженні приріст склав 286 установок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄІБ може вкласти EUR15 млн в Ukraine Phoenix Tech Fund

Підтримка підприємницької ініціативи ветеранів має будуватися на державно-приватному партнерстві – голова НБУ

Загальний обсяг виділеного від ЄБРР фінансування для України сягнув EUR7,6 млрд

ЄБРР виділив "Новій пошті" кредит до EUR50 млн

Проєкт BGV Graphite дає початок визнанню Європою потенціалу України щодо критичної сировини – топменеджер BGV Group на URC-2025

ЄБРР надає VARUS позику в розмірі $25 млн на стале енергоефективне зелене розширення

Україна в рамках Food from Ukraine буде надавати гуманітарну допомогу продуктами харчування

ЄБРР надає понад EUR65 млн кредитів на муніципальні проєкти українських міст

Україні для відновлення та розвитку потрібні безпека, забезпечення гарантій та страхування інвестицій – CCO "Метінвесту" на URC-2025

ЄІБ надасть "Укргідроенерго" EUR120 млн кредиту на модернізацію ГЕС – угода на URS-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА