Інтерфакс-Україна
11:04 22.11.2017

В.о. глави ДФС вважає оптимальним введення податку на виведений капітал у II півріччі 2018 р.

1 хв читати
В.о. глави ДФС вважає оптимальним введення податку на виведений капітал у II півріччі 2018 р.

Виконувач обов'язків голови Державної фіскальної служби (ДФС) Мирослав Продан вважає оптимальним введення податку на виведений капітал у другому півріччі 2018 року.

"Мені здається, що найближчий термін, коли може запрацювати податок на виведений капітал, це друге півріччя наступного року", - сказав він в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Як зазначив М.Продан, при такому нововведенні державі слід продумати компенсатори тимчасових втрат бюджету.

"За різними оцінками, на першому етапі йдеться про втрати бюджету в 20-40 млрд грн на рік. Ситуація вирівняється в перспективі трьох-п'яти років. Але всім нам слід подумати про компенсатори на цей період", - наголосив він.

Повний текст інтерв'ю М.Продана опубліковано на головній сторінці агентства "Інтерфакс-Україна".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Канада скасовує частину митних зборів на американську продукцію - прем'єр

ПУМБ у I-пів.-2025 увійшов у першу 5-ку найбільших банків за загальними активами, ОТП Банк – у першу 10-ку

Житнє борошно і свинина лідирують за темпами росту цін в січні-липні

Рада розгляне законопроєкт про легалізацію криптовалют на відкритті наступної сесії - Гетманцев

Найприбутковішими банками в I півріччі стали Приват, Ощад, Райф, Укрексім та ПУМБ, найзбитковішими – РВС та Альянс

Попит покупців житла на фінпрограми забудовників із подовженим терміном розстрочки росте – девелопери

Мобілізовані отримають право на пільгову іпотеку – "Укрфінжитло"

"Нафтогаз" може компенсувати ТКЕ різницю в тарифах на 44,5 млрд грн – Кулеба

Україна накопичила 2,4 млн тонн вугілля та приблизно 11 млрд куб. м газу – Кулеба

Укрексімбанк ввів у правління директора департаменту корпоративного бізнесу Мойсєєнка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА