23:41 30.11.2017

В ОПЕК погодилися продовжити нафтовий пакт ще на 9 місяців

В ОПЕК погодилися продовжити нафтовий пакт ще на 9 місяців

Країни ОПЕК погодилися продовжити угоду про скорочення видобутку нафти (глобальний нафтовий пакт) до кінця 2018 року, оскільки робота по перебалансування ринку ще не завершена. Про це домовилися делегати на міністерському засіданні у Відні.

В даний час йде обговорення механізму, який буде використаний для перегляду угоди в середині 2018 року.

Міністри також повинні заручитися підтримкою Росії, їх найбільшого союзника поза ОПЕК, на зустрічі з представниками інших країн, що беруть участь в угоді, пізніше в четвер.

Тим часом нафта марки Brent торгується в районі позначки $ 64 за барель, після того як ОПЕК домовився продовжити нафтову угоду. Вартість ф'ючерсів зросла на 1,6% на торгах у Лондоні.

Підсумки першого сьогоднішнього засідання, в якому взяли участь тільки міністри країн ОПЕК, відображають узгодженість поглядів членів групи. Всі вони зійшлися на думці, що ринок рухається в правильному напрямку, але поки не збалансований.

30 листопада 2016-го країни ОПЕК вперше за багато років вирішили скоротити свою здобич на 1,2 млн барелів на добу до 32,5 млн барелів. Пізніше, 10 грудня того ж року, країни, що не входять в картель, погодили скорочення власного видобутку сумарно на 558 тис. Барелів на добу. Скорочення почалося з січня 2017 року. 25 травня 2017-го країни ОПЕК і поза картелем домовилися продовжити дію угоди про скорочення видобутку нафти ще на 9 місяців - до кінця березня 2018 року.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА