Інтерфакс-Україна
08:27 25.12.2017

Нафта Brent подорожчала до $ 65,25 за барель

1 хв читати
Нафта Brent подорожчала до $ 65,25 за барель

Ціни на нафту еталонних марок за підсумками торгів у п'ятницю зросли, при цьому підвищення вартості марки WTI продовжилося четверту сесію поспіль і Brent - п'яту, повідомляє MarketWatch.

У понеділок біржі США і Європи закриті у зв'язку зі святкуванням католицького Різдва.

Лютневі ф'ючерси на Brent на лондонській біржі ICE Futures подорожчали в п'ятницю на $ 0,35 (0,54%) - до $ 65,25 за барель. Котирування ф'ючерсів на нафту WTI на лютий на Нью-йоркській товарній біржі (NYMEX) збільшилися на $ 0,11 (0,19%) - до $ 58,47 за барель.

Обсяги торгів були досить низькими напередодні свят.

За весь минулий тиждень ціна Brent збільшилася на 3,2%. Нафта WTI додала в ціні 2%, завершивши "у плюсі" перший тиждень з останніх трьох.

Згідно з даними Baker Hughes, оприлюдненими в п'ятницю, число діючих нафтових бурових в США за минулий тиждень не змінилося - 747 установок.

Інвестори звертають увагу на цей показник, побоюючись, що підвищення цін на нафту підштовхне зростання видобутку сланцевої нафти в наступному році.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ощадбанк надав гарантії за контрактами на EUR837 млн на закупку БПЛА у 4-х українських виробників

Україна надолужить відставання за Ukraine Facility та має намір отримати всі заплановані на 2025 р. EUR12,5 млрд – Мінекономіки

Мінекономіки зберігає прогноз зростання ВВП України у 2025р. 2,6-2,7%

Нову версію Плану України для Ukraine Facility має затвердити Рада ЄС до кінця вересня - Соболев

Нацбанк оцінив зростання ВВП України в II кв.-2025 у 1,1% й очікує прискорення в III-IV кв. до 2,4% та 3,5%

Ощадбанк оголосив конкурс з відбору голови правління

Аграрії намолотили майже 15,5 млн тонн зернових з 39% площ, поки врожай на 38,8% менше на цю дату торік

Кожен вагон "Укрзалізниці" у липні-25 перевіз у середньому на 14% більше пасажирів ніж у липні-24

Kasta у співпраці з банком "Кредит Дніпро" та Visa запустила власний банкінг

США з 7 серпня запроваджують мита щодо 68 країн і ЄС, їхній розмір - від 10% до 41%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА