Інтерфакс-Україна
11:02 25.12.2017

Нафта в п'ятницю подорожчала

1 хв читати
Нафта в п'ятницю подорожчала

Ціни на нафту еталонних марок за підсумками торгів у п'ятницю зросли, при цьому підвищення вартості марки WTI продовжилося четверту сесію поспіль і Brent – п'яту, повідомляє MarketWatch.

У понеділок біржі США і Європи закриті у зв'язку зі святкуванням католицького Різдва.

Лютневі ф'ючерси на Brent на лондонській біржі ICE Futures подорожчали в п'ятницю на $0,35 (0,54%) – до $65,25 за барель. Котирування ф'ючерсів на нафту WTI на лютий на Нью-йоркській товарній біржі (NYMEX) збільшилися на $0,11 (0,19%) – до $58,47 за барель.

Обсяги торгів були доволі низькими напередодні свят.

За весь минулий тиждень ціна Brent збільшилася на 3,2%. Нафта WTI додала в ціні 2%, завершивши "в плюсі" перший тиждень з останніх трьох.

Згідно з даними Baker Hughes, оприлюдненими в п'ятницю, число діючих нафтових бурових у США за минулий тиждень не змінилась – 747 установок.

Інвестори звертають увагу на цей показник, побоюючись, що підвищення цін на нафту посилить зростання видобутку сланцевої нафти в наступному році.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Підласа: Ризиків щодо запланованих оборонних видатків немає, дохідна частина – стабільна

"НоваПей Кредит" за 9 міс. збільшив чистий прибуток в 1,8 раза за зростання виручки у 2,8 раза

IFC вважає прозору приватизацію держбанків ключем до залучення інвесторів

Оподаткування посилок до EUR150 має сенс лише за перекриття сірого імпорту через ФОПів

Роботу над варіантами фінансової допомоги Україні у 2026-2027 рр. продовжать - прессекретар ЄК

Драйвером розвитку ринку офісів замість IT стають міжнародні компанії зі сфери ОПК

Видано сім кредитів "єОселя" з компенсацією ВПО на первинному ринку

Підвищення вантажних тарифів може остаточно зупинити відновлення виробництва на Інгулецькому ГЗК - компанія

Зниження ставки до кінця 2025р припускають 5 членів КМП, інші 5 – не раніше січня 2026р

Збереження облікової ставки 15,5% підтримало 6 членів КМП, зниження до 15% – 4

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА