11:58 26.12.2017

"Сьогодні Мультимедіа" виділить 30 млн грн безпроцентної позики ТРК "Україна"

1 хв читати
"Сьогодні Мультимедіа" виділить 30 млн грн безпроцентної позики ТРК "Україна"

ПрАТ "Сьогодні Мультимедіа" виділить 30 млн грн поворотної фінансової допомоги ТРК "Україна", що входить до медіагрупи ТОВ "Медіа Група Україна".

За повідомленням ПрАТ на сайті медіагрупи, таке рішення ухвалила наглядова рада ПАТ 13 грудня 2017 року.

У повідомленні наголошується, що договір про надання поворотної фінансової допомоги ТРК "Україна" уповноважений підписати директор ПрАТ "Сьогодні Мультимедіа" Андрій Романенко.

Крім того, на цьому ж засіданні наглядової ради "Сьогодні Мультимедіа" погодив підписання договору про надання поліграфічних послуг з ТОВ "Український газетний синдикат" на друк газет "Сьогодні: Київський випуск" і "Сьогодні: Національний випуск" на загальну суму, що не перевищує 25 млн грн.

Холдинг "Сьогодні мультимедіа" входить до медіагрупи ТОВ "Медіа Група Україна", що об'єднує також національний телеканал "Україна", телеканали "НЛО TV", "Індиго TV", тематичні канали "Футбол 1" і "Футбол 2", "Регіональну медіагрупи" (канали "Донбас", "34 канал", "Сигма"), сейлз-хаус "Медіапартнерство", компанію "Діджитал Скрінз" (OLL.TV, Xtra TV, Ukraine.TV), продакшн-компанію "Теле Про", Front Cinema.

Власником "Медіа Група Україна" є група "Систем Кепітал Менеджмент" Ріната Ахметова.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА