Інтерфакс-Україна
08:06 10.01.2018

Brent подорожчала до $ 69,2 за барель

2 хв читати
Brent подорожчала до $ 69,2 за барель

Ціни на нафту еталонних марок продовжують підніматися під час торгів в середу і знаходяться на максимальному рівні за три роки на сигналах скорочення запасів палива в США.

Вартість березневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures піднялася на $ 0,35 (0,51%) - до $ 69,17 за барель.

Ціна ф'ючерсу на нафту WTI на лютий на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) збільшилася до цього часу на $ 0,51 (0,81%) - до $ 63,47 за барель.

За підсумками попередньої сесії Brent подорожчала на $ 1,04 (1,53%) - до $ 68,82 за барель. Вартість WTI збільшилася на $ 1,23 (1,99%) - до $ 62,96 за барель. Обидві марки завершили сесію на максимальних позначках з грудня 2014 року.

Як стало відомо напередодні зі звіту Американського інституту нафти (API), запаси нафти в Штатах за підсумками минулого тижня впали на 11,2 млн барелів.

Якщо офіційні статдані Міненерго, які будуть оприлюднені в середу, співпадуть з даними API, скорочення запасів стане максимальним для даної пори року з 1999 року. Проте аналітики очікують менш істотного падіння - на 3,75 млн барелів.

"Надійшли сигнали чергового значного зниження запасів, і ринок вірить, що вони будуть скорочуватися досить стабільними темпами, - говорить аналітик CMC Markets Рік Спунер. - Позитивний тренд триває".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада може схвалити два законопроєкти щодо промислового безвізу із ЄС у лютому – віцепрем’єр

Мінфін перед очікуваним зниженням облікової ставки НБУ знову знизив ставки гривневих ОВДП

Рішення уряду щодо мобільної генерації формують нову логіку енергетичної стійкості – RSE Group Ukraine

Україна та Польща домовилися про збільшення на 20% до кінця квітня потужностей для імпорту газу – Шмигаль

"Ліси України" планують подвоїти інвестиції у 2026р та збільшити заготівлю деревини на 2 млн куб. м — гендиректор

НКРЕКП відтермінувала видачу ліцензії "Харківським тепломережам" як правонаступнику "Харківводоканалу" через борг за е/е в 4,9 млрд грн

"Ліси України" планують подвоїти інвестиції у 2026р. та збільшити заготівлю деревини на 2 млн куб. м — гендиректор

Мінекономіки з 2 лютого відновить прийом заявок на гранти для садівництва та теплиць, бюджет на 2026 р. — $465 млн

Захисні заходи щодо агроімпорту з України недостатні, механізм повернення мит має бути автоматичним — аграрний міністр Польщі

Австралійська European Lithium купує американський Velta Holding з видобутком та виробництвом в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА