Інтерфакс-Україна
08:44 11.01.2018

Brent торгується біля $ 69,08 за барель

2 хв читати
Brent торгується біля $ 69,08 за барель

Ціни на нафту слабо знижуються під час азіатських торгів у четвер, трейдери продовжують відігравати дані про скорочення американських запасів, пише MarketWatch.

Ціна березневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures зменшилася на 12 центів (0,17%) - до $ 69,08 за барель.

Нафта WTI з постачанням в лютому на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) вранці в п'ятницю подешевшала на 9 центів (0,14%) - до $ 63,48 за барель.

За підсумками сесії 10 січня котирування ф'ючерсу на Brent піднялося на $ 0,38 (0,6%), до $ 69,20 за барель. Вартість WTI збільшилася на 61 цент (1%), до $ 63,57 за барель - максимуму на закриття більш ніж за три роки, в ході торгів контракт досягав $ 63,67 - найвищої позначки з 9 грудня 2014 року.

За даними міністерства енергетики США, товарні запаси нафти в країні минулого тижня впали на 4,9 млн барелів - більше очікувань ринку.

При цьому резерви бензину збільшилися на 4,1 млн барелів, дистилятів - на 4,3 млн барелів.

Видобуток нафти в США впав на 290 тис. барелів на добу (б / д), до 9,492 млн б / д. Міненерго істотно переглянуло базові параметри розрахунку, що стало однією з причин різкого зниження.

За словами аналітика Tyche Capital Advisors Джона Макалузо, скорочення "зробило б більш істотний вплив на ціни, якби не було сигналів про те, що вони вже трохи перегріті". З початку грудня нафта подорожчала майже на 13%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ексголова Держтуризму Олеськів: ЄС посилює довіру до туристичного ринку, захищаючи споживачів і бізнес, а Україна досі стоїть на місці

Держгеонадра призначили на 11 грудня аукціон на 4 вуглеводневі ділянки за ціною в 0,5 млрд грн

Обсяг поставок LNG із США "Нафтогазом" та ORLEN досяг 400 млн куб. м

Рішення суду ЄС скасовує держфінансування проєкту АЕС "Пакш-2" в Угорщині, але не забороняє будівництво

Банки з часу підписання меморандуму в червні-24 видали енергокредитів на 1,4 ГВт

"Метінвест" завершив I півріччя зі збитком $58 млн, EBITDA знизилось на 49%

Україна відкриє рахунок в НБУ для акумуляції внеску в бюджет ЄС, проте просить відтермінувати деякі норми

Індустріальний парк Innovation Forpost у Дніпрі веде перемовини з першими потенційними орендарями

МХП у II кв.-2025 збільшила чистий прибуток на 48%

Уряд підтвердив гарантію за кредитом Китаю ДПЗКУ на $1,5 млрд для чергової реструктуризації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА