Інтерфакс-Україна
12:43 17.01.2018

Заборони на реалізацію молока населенням бути не може - Гройсман

1 хв читати
Заборони на реалізацію молока населенням бути не може - Гройсман

 Ніхто не буде вводити заборону на продаж молока населенням, заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

"Я хочу попередити: не дай Бог хтось комусь щось заборонити. Нехай люди вирощують худобу, реалізують молоко й нехай ніхто не заважає їм в Україні це робити. Жодних заборон", - сказав він на засіданні Кабінету міністрів у середу .

Як повідомлялося, Мінагропрод відстрочив до липня 2018 року введення нового ГОСТ 3662: 2015 "Молоко-сировина коров'яче. Технічні умови", який спрямований на підвищення вимог до якості молока і дозволу на використання молока другого сорту тільки в певних цілях.

У січні 2018 року Мінагропрод оприлюднить на своєму сайті наказ для обговорення з громадськістю з новими вимогами до якості молока і періодами їх вступу в силу.

Проектом наказу буде передбачено, що використання молока другого класу для технологічних процесів виробництва харчових продуктів після дворічного перехідного періоду буде обмежено, однак дозволено у виробництві нехарчових продуктів, наприклад, кормів для тварин або казеїну. Таким чином, закупівлю молока у господарств населення буде продовжено.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Аукціон з продажу ОПЗ не відбувся

Витрати українців за кордоном у 2025 році скоротяться на 10%, прогнозують в НБУ

Офіційний курс долара за тиждень зріс на 0,72%, євро – на 0,27%

Мінекономіки спростовує інформацію про нібито згортання програми "Національний кешбек"

Найприбутковішими у ІІІ кв.-2025 стали Приват, Ощад, Райф, Укрексім та mono, mono обійшов за активами Укрсиб

Уряд скасує "Національний кешбек" з травня-2026р., але через нестачу коштів виплати можуть зупинити вже у лютому

"Ліси України" про результати аукціонів з поставкою в І кв.-2026: дуб і береза подорожчали, вільха подешевшала

Ціна українських акцій на біржах у Варшаві та Лондоні підскочила на 4-25% на новинах про мирний план

Лише 5% бізнесу не відчуває браку кадрів, проте 83% респондентів відкрили нові вакансії у 2025р. - опитування ЄБА

Rauta виведе у 2026 р. на український ринок матеріали, виготовлені з "зеленої" сталі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА