Інтерфакс-Україна
17:56 22.01.2018

Бізнесмен Біба звинувачує екс-міністра-втікача Ставицького у спробі захоплення АЗС "БРСМ-Нафта"

3 хв читати
Бізнесмен Біба звинувачує екс-міністра-втікача Ставицького у спробі захоплення АЗС "БРСМ-Нафта"

 Бізнесмен Андрій Біба звинувачує екс-міністра екології України, втікача Едуарда Ставицького (також відомого як Натан Розенберг) та його партнерів у спробі захоплення автозаправних станцій (АЗС) "БРСМ-Нафта".

Про це він заявив в інтерв'ю галузевому інтернет-виданню Enkorr.

"Я бачу, що всі (заправки "БРСМ-Нафта"- ІФ) перереєстровано на нашу колись загальну (з Е.Ставицьким - ІФ) компанію (Solferino Casas SA - ІФ), печатки, документи та реєстраційні відомості залишилися у нього, які можуть бути сумніви? До того ж на мене вже вийшли посередники, мовляв, давайте домовлятися. Посередники, які прийшли, підтверджують, що це їхнє угруповання", - цитує видання А.Бібу.

За словами бізнесмена, раніше вони вели бізнес з Е.Ставицьким на паритетних засадах, однак після того, як останній залучив партнерів (голландця Ролландо Піппера і росіянина Даніеля Болотіна), відносини ускладнилися, і в 2016 році сторони вирішили розділити мережу АЗС "БРСМ-Нафта" навпіл. Кожній із сторін відійшло по 63 АЗС, нафтобази та бензовози залишилися у власності А.Біби (Е. Ставицький отримав компенсацію в половину вартості нафтобаз і бензовозів). Усі 126 АЗС залишилися в управлінні А.Біби (половина - на умовах оренди).

Однак, як зазначає А.Біба, пізніше Е. Ставицький та його партнери вирішили, що оптимальним є продаж АЗС.

"За останні 2-3 роки надходило багато різних пропозицій, приблизно таких: "Наважуйся, є хороші, реальні покупці в Росії, давай продамо мережу і отримаємо дуже хороші гроші". Я відмовився, мені це не цікаво... Але я їм потрібен. За свої 63 заправки вони багато не отримають, це не працюючий бізнес, це просто майно. Тим більше, я б познімав фірмову обшивку з логотипами "БРСМ Нафта", і ці об'єкти були б не такими вже й привабливими. я відмовився від продажу, і вони вирішили зробити це без мене", - цитує бізнесмена Enkorr.

За словами А.Біби, у результаті, сторона Е.Ставицького вирішила перереєструвати належні йому АЗС на підконтрольну їм компанію Solferino Casas S.A.

"У грудні вони відкрили фірму "Імбрем Аурум Лтд"(дочка Solferino Casas - ІФ) і, нібито, я зі своєю дружиною зайшли в цю фірму і внесли своє майно. А потім не прийшли на збори засновників, його провели без нас і потім звідти викинули. Для цього вони підробили доручення італійського нотаріуса на якусь громадянку Грузії Саломе Чапандзе, яка отримала право розпоряджатися нашим майном. Згодом ця грузинка передовірила це на якогось хлопця з міста Шахтарськ на НКТ. Хлопець пішов до нотаріуса, а цей "чорний" нотаріус провів операцію на підставі передоручення", - резюмує бізнесмен.

За його даними, на сьогодні італійський нотаріус Сальваторе Клаудіо звернувся до поліції у зв'язку з підробкою довіреності, нібито виданої від його імені.

Як повідомлялося, раніше ДФС донарахувала мережі АЗС "БРСМ-Нафта" податки на 2,4 млрд. На сьогодні компанія "Стейт Ойл", до якої безпосередньо висувалися претензії фіскальної служби, вже не має в своєму розпорядженні жодних важливих активів.

ОСТАННЄ

Українські виробники добрив обговорили контроль імпорту та можливості збільшення експорту

Угода про інвестфонд відбудови зобов’язує Україну забезпечити захист активів та інвестицій незалежно від змін законодавства – юрист

Посли країн G7: Високо оцінюємо лідерство НБУ у впевненому проходженні через період викликів

Україна отримала 1 млрд євро від ЄС у межах програми ERA

Пролонговані ліцензії на надрокористування залишаться поза межами угоди з США про інвестфонд – Свириденко

Угода із США перспективна для українських greenfield-компаній з дозволами на поклади критичних мінералів – думка

Собівартість будівництва зросла вдвічі з початку війни - DIM

Україна розраховує на внески США в інвестфонд грошима та за рахунок військової допомоги вже цього року

Україна до кінця року планує схвалити пакет законів для інтеграції до енергоринків ЄС – Галущенко

ЄБРР може частково покрити ризики ПриватБанку, Укргазбанку та Райффайзенбанку за кредитами на EUR1,1 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА