Інтерфакс-Україна
12:27 13.02.2018

Силовики Індонезії зацікавилися перспективними розробками ОПК України

2 хв читати
Силовики Індонезії зацікавилися перспективними розробками ОПК України

Україна та Індонезія відпрацьовують плани із розширення ВТС, українські перспективні оборонні розробки, зокрема й БПЛА, броньовану автотехніку, оптико-електронне обладнання, стрілецьке озброєння і системи для забезпечення кібербезпеки можуть бути затребувані індонезійськими силовими структурами.

Як повідомляє прес-служба ДП "Спецтехноекспорт", під час лютневих переговорів у Києві із керівництвом Національної поліції Індонезії на чолі з начальником Нацполіції Тіто Карнавіаном (Tito Karnavian), індонезійській стороні було презентовано можливості співпраці з ОПК України і перспективні розробки українських оборонних підприємств .

Серед представлених розробок, зокрема, тепловізійні прилади компанії Thermal Vision Technologies, засоби особистого захисту компанії "Темп-3000", стрілецьке озброєння і аксесуари виробництва НВО "Форт", ТОВ "Хамонд" і ТОВ "Ата Гір", безпілотники повітряної розвідки компаній "Спайтек" і "Укрспецсістемс", наземний безпілотник "Фантом", а також продукція для кібербезпеки від компанії "МАТЕЗІС".

Окрему увагу представників індонезійської сторони приділили новим українським бронеавтомобілям "Варта-Новатор" і "Варта" виробництва компанії "Українська бронетехніка": глава Нацполіції Індонезії особисто протестував і високо оцінив ходові характеристики автотехніки в умовах бездоріжжя, зазначається в повідомленні.

Як зазначив глава "Спецтехноекспорту" Павло Барбул, за підсумками переговорів сторони підтвердили взаємну зацікавленість до подальшого розвитку двостороннього ВТС і домовилися про організацію випробувань частини представленої української оборонної продукції на території Індонезії за участю технічних фахівців.

Також за сприяння "Спецтехноекспорту" у рамках переговорів у Києві відбулася зустріч Т. Карнавіана з главою Національної поліції України Сергієм Князєвим. Під час зустрічі керівники силових відомств обмінялися досвідом функціонування правоохоронних органів двох держав, повідомляє прес-служба.

Індонезія належить до перспективних партнерів України із ВТС в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні: в активі двосторонньої ВТС поставки української бронетанкової та авіаційної техніки, а також ремонт і модернізація озброєнь на замовлення індонезійських військових.

У новій геополітичній ситуації Київ і Джакарта активізували діалог про нарощування ВТС: наразі індонезійська сторона виявляє інтерес до створення СП із виробництва керованих авіаційних ракет класу "повітря-повітря", у закупівлях перспективної української радіолокаційної техніки, а також нової української військово-транспортної авіатехніки .

У 2017 році в Індонезії розпочато експлуатацію пробної партії українських амфібійних БТР-4М, поставлених Україною в 2016 році для індонезійської морської піхоти в рамках укладеного у 2014 році контракту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Fitch підтвердило рейтинг України "обмежений дефолт" та погіршило прогноз ВВП на 2025р до 2,5%

США запровадять 50% мита на товари з ЄС із 1 червня — Трамп не очікує торговельної угоди

Україна та США завершили необхідні процедури для створення Американсько-українського інвестфонду

Понад 450 МВт додаткової генерації встановлено в Україні завдяки сприянню ПРООН

Словаччина готова виділити EUR84 млн на відновлення об'єктів "Укренерго"

Девелопери підкреслюють необхідність розширення фінансування та спрощення доступу населення до "єОселі"

"Укренерго" використає досвід Ісландії як одного з лідерів технологій підвищення ефективності високовольтних електромереж

Уряд затвердив план дій для подолання кризової ситуації на ринку нафти та нафтопродуктів

Уряд запроваджує процедуру державної реєстрації ГМО

Понад 17 тис. сімей придбали житло за програмою "єОселя"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА