15:42 13.02.2018

Amazon може зайнятися випуском чипів штучного інтелекту

1 хв читати
Amazon може зайнятися випуском чипів штучного інтелекту

Корпорація Amazon.com розробляє мікросхеми штучного інтелекту для свого смарт-динаміка Echo, повідомляє портал The Information з посиланням на джерело в компанії.

Чип штучного інтелекту працюватиме на пристроях із персональним помічником Alexa. Ця технологія збільшить швидкість обробки інформації і реакції смарт-пристроїв. Більшість інформації тепер оброблятиметься безпосередньо на пристрої. Раніше аналіз даних відбувався у так званій "хмарі".

Така розробка надасть можливість Amazon наздогнати конкуруючі Apple і Google, що вже виробляють власні чипи штучного інтелекту. Водночас посилюється суперництво між традиційними виробниками чипів Intel і NVidia та їхніми колишніми покупцями Amazon, Apple і Google.

Крім того, Amazon.com скорочує сотні робочих місць у своїй штаб-квартирі в Сіетлі, повідомляє The Seattle Times. Одночасно компанія планує відкриття нового штабу і створення 50 тис. нових робочих місць. Перерозподіл кадрів всередині компанії відзначався, головним чином, зміцненням штату перспективних підрозділів на зразок проекту Alexa і ослабленням роздрібної секції.

У минулому році кількість працівників Amazon в США збільшилася на 66% і становила 566 тис. осіб. У 2018 році акції компанії подорожчали на 18,5% на тлі падіння індексу S&P 500 на 0,6%.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА