19:13 13.02.2018

Депутат Демчак подав до НБУ документи на узгодження покупки більше 50% акцій РВС Банку

Депутат Демчак подав до НБУ документи на узгодження покупки більше 50% акцій РВС Банку

Національний банк України отримав від фізичної особи пакет документів на узгодження придбання істотної участі в ПАТ "РВС Банк" в розмірі понад 50% статутного капіталу, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі центробанку.

"Зараз отримані Нацбанком документи знаходяться на розгляді. За їх підсумками громадськість буде проінформована додатково", - відзначили в НБУ.

Як повідомлялося, Антимонопольний комітет України (АМКУ) дав дозвіл депутату від урядової коаліції фракції "Блок Петра Порошенко", заступнику голови парламентського комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності Руслану Демчаку на покупку більше 50% акцій РВС Банку.

Комітет також надав дозвіл Олександру Стецюку на безпосереднє придбання більше 25% акцій РВС Банку і отримання контролю над РВС Банком шляхом отримання в управління від Р.Демчака акцій фінустанови.

Раніше повідомлялося, що Фонд гарантування вкладів фізичних осіб 26 серпня 2015 року продав ТОВ "Українська бізнес група" (Київ) корпорації UBG перехідний РВС Банк, який був створений на основі неплатоспроможного Омегабанка.

Нацбанк України на початку листопада 2016 скасував статус перехідного для РВС Банку, затвердив його статут і видав повну банківську ліцензію.

За даними НБУ, на 1 січня 2017 року О. Стецюк опосередковано через ООО "Українська бізнес група" володів 100% акцій банку.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 жовтня 2017 за розмірами активів РВС банк займав 77-е місце (361,873 млн грн) серед 88 діючих фінустанов.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА