Інтерфакс-Україна
08:50 16.03.2018

Brent стабілізувалася на рівні $ 65,05 за барель

2 хв читати
Brent стабілізувалася на рівні $ 65,05 за барель

Ціни на нафту стабільні в п'ятницю після підвищення за підсумками попередньої сесії на прогнозах посилення темпів зростання глобального попиту.

Ціна травневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі в п'ятницю знизилася на $ 0,07 (0,11%) - до $ 65,05 за барель. У четвер контракти подорожчали на $ 0,23 (0,35%) - до $ 65,12 за барель.

Вартість ф'ючерсу на нафту WTI на квітень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) зменшилася до цього часу на $ 0,02 (0,03%) - до $ 61,17 за барель. За підсумками попередньої сесії контракти зросли в ціні на $ 0,23 (0,38%) - до $ 61,19 за барель.

Напередодні Міжнародне енергетичне агентство (МЕА) підвищило прогноз зростання світового попиту на нафту в 2018 році на 90 тис. барелів на добу (б / д) - до 1,5 млн б / д. Таким чином, за оцінками МЕА, попит на нафту в цьому році складе 99,3 млн б / д. Збільшення попиту на нафту, як очікується, буде нівелювати зростання видобутку сланцевої нафти в США, що підтримає баланс на ринку, вважають експерти МЕА.

Проте, деякі експерти відзначають, що безперервне зростання видобутку в США як і раніше являє собою ризик для ринку, пише MarketWatch.

"Баланс нафтового ринку більш крихкий, ніж здається, - зазначає аналітик Julius Baer Норберт Рюкер. - Зростання видобутку ставить під загрозу відновлення балансу, при цьому ризики того, що інвестори почнуть фіксувати прибутки, зберігаються".

Поставки нафти з країн не-ОПЕК в 2018 році виростуть на 1,8 млн б / д, а не на 1,7 млн ​​б / д, як передбачалося раніше, очікують в МЕА.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Офіційний курс гривні до євро послабився до історичного мінімуму 49,6684 грн/EUR1

У Раді коаліції озвучили варіант ухвалення закону про SEPA з відкладеним набуттям чинності

"Укрнафта" спільно з "Повернись живим" реалізували спільні проєкти допомоги війську на 1,3 млрд грн

Знайдено можливість вивільнити щонайменше 800 МВт електричної потужності - Свириденко

Воєнний стан не звільняє державу від сплати пені за затримку відшкодування ПДВ — КАС ВС

Попит на легкові авто з Китаю в Україні у листопаді зріс майже уп'ятеро - "УкрАвтопром"

Новорічний стіл українців за рік подорожчав на 10% - до 3980 грн - науковці

Уже 300 тис. українців активували програму "3000 км Україною" від УЗ, оформлено понад 24 тис. квитків - Свириденко

Понад 410 тис. заявок подано на 6,5 тис. грн "Зимової підтримки" для вразливих категорій, завтра останній день подачі - Свириденко

"Нова пошта " закриває останнє відділення у Святогірську на Донеччині через безпекову ситуацію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА