Інтерфакс-Україна
10:56 03.04.2018

Українці зареєстрували в Естонії найбільшу кількість компаній картою е-резидента

1 хв читати
Українці зареєстрували в Естонії найбільшу кількість компаній картою е-резидента

Громадяни України стали лідерами за реєстрацією компаній картою електронного резидента в Естонії, оформивши в такий спосіб 423 компанії, повідомив керівник талліннського офісу юридичної фірми "Ільяшев і Партнери" Віталій Галицьких.

"Українці сьогодні на першому місці за такими реєстраціями - 423 компанії, при тому що карту е-резидента в Естонії отримав 2131 громадянин України - за цією кількістю ваша країна третя після фінів і росіян. Громадяни Фінляндії, для порівняння, оформили 315 компаній картою е-резидента, Німеччини - 311. Попит на це зростає", - сказав він в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Загалом в Естонії картою е-резидента оформлено 3,444 тис. компаній, тоді як ще в листопаді 2017 року кількість таких компаній сягала 3 тис.

"Карта е-резидента не дає податкового резидентства або права на в'їзд до Естонії, але дозволяє скористатися всіма державними послугами, такими як реєстрація компанії онлайн, онлайн-банкінг, підписувати договори електронним підписом, подавати клопотання онлайн, 99% усіх державних послуг можна отримати онлайн, карта е-резидента відкриває державні послуги Естонії для всього світу. Це і приваблює український бізнес", - пояснив В.Галицьких.


Повний текст інтерв'ю буде розміщено на головній сторінці веб-сайту агентства "Інтерфакс-Україна".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Індекс українських акцій у Варшаві підскочив на 11,4% напередодні зустрічі у Лондоні щодо умов можливої угоди з РФ

НААН закликає уряд і ФДМ конструктивно обговорити питання передачі сільгоспземель академії державі

Закупівлі ЗСУ з держбюджету в березні зросли до 89,4 млрд грн, виплати військовим - до 92 млрд грн - Мінфін

Нацбанк України погодив продаж Ідея Банку Тігіпку

Зростання економіки в Україні в І кв.-2025 склало 1,1% - ІЕД

"Укрнафта" приєдналася до Глобального договору ООН

Майже 70 енергокомпаній в Україні отримали допомогу з Фонду підтримки енергетики обсягом EUR1,2 млрд – Міненерго

"Укрнафта" готова подати в суд за відхилення на конкурсі її пропозиції з будівництва майже 70 МВт потужності – голова комісії

МВФ погіршив прогноз зростання світового ВВП у 2025р до 2,8%, для України підтвердив 2%

Чисті валютні інтервенції НБУ за минулий тиждень впали на 43,2%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА