Інтерфакс-Україна
19:40 14.05.2018

Трамп заявив про готовність значно обмежити обсяги іранської нафти

1 хв читати
Трамп заявив про готовність значно обмежити обсяги іранської нафти

Президент США Дональд Трамп заявив у понеділок про готовність істотно обмежити обсяги нафти і нафтопродуктів, які закуповують у Ірану.

"Відповідно до попередніх оцінок, є достатньо нафти і нафтопродуктів з інших країн, окрім Ірану, для того, щоб дозволити значне обмеження обсягів нафти і нафтопродуктів, придбаних в Ірані або через іноземні фінансові установи", - йдеться в меморандумі президента США, адресованому держсекретареві , главі Мінфіну і Міненерго США, опублікованому на сайті Білого дому.

У своєму повідомленні Д.Трамп зазначив, що також бере до уваги інші фактори - "глобальний стан економіки, збільшення деякими країнами обсягів видобутку нафти, загальний рівень видобутку нафти і наявність стратегічних нафтових запасів (у США - ІФ)".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко анонсувала презентацію плану дій уряду у понеділок

IFC та "ОТП Лізинг" оголосили нову програму розвитку МСП та підтримки сталої енергетики в Україні на EUR50 млн

Уряд перерозподілив ще 30,6 млн грн на підтримку діяльності університетів Миколаївщини - Свириденко

Аграрії намолотили 24,8 млн тонн зернових з 55% площ, поки врожай на 12,8% менше аніж на цю дату торік

Товарообіг Varus.ua через "Нову пошту" у I пів.-2025 виріс в 1,61 раза

Норвегія виділила "Нафтогазу" майже $100 млн на закупівлю природного газу

АМКУ розгляне справу про набуття "Київстаром" контролю над власником сервісу Tabletki.ua "МТПК"

Заступник голови НБУ Ніколайчук став першим заступником замість Рожкової

Perfect Group вийшов із двох спільних з Saga Development проєктів ЖК

"Укрзалізниця" обговорює майбутнє вагоноремонтного напряму з бізнесом з опціями оренди, продажу та ДПП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА