Інтерфакс-Україна
08:42 04.06.2018

"Інтерпайп" попереджає контрагентів про спроби інтернет-шахрайства із зазначенням неправильних банківських реквізитів на оплату продукції

2 хв читати
"Інтерпайп" попереджає контрагентів про спроби інтернет-шахрайства із зазначенням неправильних банківських реквізитів на оплату продукції

Міжнародна вертикально інтегрована трубно-колісна компанія (ТКК) "Інтерпайп" поширила попередження контрагентам про спроби інтернет-шахрайства із зазначенням неправильних невірних банківських реквізитів на оплату продукції.

"Один із контрагентів "Інтерпайпу" отримав підроблені фінансові документи з неправильними банківськими реквізитами, для направлення платежів шахраям. Шахраї створили неправдиву адресу електронної пошти відправника рахунку-фактури з доменом, подібним до Interpipe. Ми просимо вас проявляти пильність та приділяти пильну увагу отриманим рахункам", - йдеться в прес-релізі-попередженні ТКК "Інтерпайп".

При цьому уточнюється, що шахраї можуть використовувати кілька схем для переказу їм коштів.

Так, шахраї можуть створити неправдиву адресу електронної пошти відправника з доменом, подібним до Interpipe, але зі зміненими буквами, приміром, використовуючи "L" замість "i", або додаючи додаткову букву в правильний домен.

Компанія наводить варіанти неправдивих адрес: [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected].

Крім того, ім'я відправника може бути аналогічним або абсолютно однаковим із даними реального працівникам компанії, у такому разі підозріла адреса електронної пошти може бути в копії листа. Також можуть використовуватися неправильні банківські реквізити Interpipe в справжньому корпоративному шаблоні.

"Зверніть увагу, що Interpipe ніколи не відправляє вам рахунки-фактури зі зміненими банківськими реквізитами без попереднього повідомлення та ніколи не використовує особисті адреси електронної пошти для відправлення фінансових документів. У разі будь-яких сумнівів зверніться до відповідальної особи в Interpipe. Компанія вживає всіх заходів для захисту наших шановних партнерів від шахраїв", - резюмується в повідомленні.

Раніше про подібні випадки шахрайства заявляла, зокрема, група Evraz.

"Інтерпайп" входить до десятки найбільших у світі виробників безшовних труб, є третім за величиною виробником цільнокатаних залізничних коліс у світі. У 2017 році компанія реалізувала 767 тис. тонн трубної та колісної продукції.

У структурі компанії - п'ять промислових активів: "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (НТЗ) ", "Інтерпайп Новомосковський трубний завод (НМТЗ) ", "Інтерпайп Ніко-Тьюб", "Дніпропетровський Втормет" та електросталеплавильний комплекс "Дніпросталь" під брендом "Інтерпайп Сталь".

Кінцевим власником Interpipe Ltd. є український бізнесмен Віктор Пінчук та члени його сім'ї.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄІБ може вкласти EUR15 млн в Ukraine Phoenix Tech Fund

Підтримка підприємницької ініціативи ветеранів має будуватися на державно-приватному партнерстві – голова НБУ

Загальний обсяг виділеного від ЄБРР фінансування для України сягнув EUR7,6 млрд

ЄБРР виділив "Новій пошті" кредит до EUR50 млн

Проєкт BGV Graphite дає початок визнанню Європою потенціалу України щодо критичної сировини – топменеджер BGV Group на URC-2025

ЄБРР надає VARUS позику в розмірі $25 млн на стале енергоефективне зелене розширення

Україна в рамках Food from Ukraine буде надавати гуманітарну допомогу продуктами харчування

ЄБРР надає понад EUR65 млн кредитів на муніципальні проєкти українських міст

Україні для відновлення та розвитку потрібні безпека, забезпечення гарантій та страхування інвестицій – CCO "Метінвесту" на URC-2025

ЄІБ надасть "Укргідроенерго" EUR120 млн кредиту на модернізацію ГЕС – угода на URS-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА