Інтерфакс-Україна
15:57 17.07.2018

Асфальтові заводи Закарпатської області можуть зупинитися через проблеми з постачанням щебеню

1 хв читати

Асфальтові заводи, розташовані в Закарпатській області, під загрозою зупинення через проблеми з постачанням щебеню залізницею з інших областей, повідомила прес-служба Закарпатської обласної державної адміністрації (ОДА) з посиланням на її голову Геннадія Москаля.

"У Закарпатській області припинять роботу всі асфальтові заводи, які виробляють матеріали для ремонту доріг. Причина - відсутність щебеневої продукції та інших матеріалів, необхідних для виробництва асфальтної суміші, які поставляються з Житомирської та Вінницької областей. Така ситуація виникла через рішення керівництва ПАТ "Укрзалізниця" щодо заборони використання піввагонів для транспортування щебеню та інших матеріалів до Закарпатської області", - йдеться у зверненні Г.Москаля до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана у вівторок.

Згідно з документом, текст якого розміщено на сайті Закарпатської ОДА, таке рішення "Укрзалізниці" є неприпустимим, фактично саботує ремонт автодоріг області.

"Ситуація (...) призводить до того, що румунська дорожня організація, яка перемогла в тендерних процедурах, змушена завозити необхідні матеріали з Румунії", - заявив голова Закарпатської ОДА.

За інформацією прес-служби Закарпатської ОДА, за останні три роки в області відкрили 15 асфальтових заводів, їхня робота може бути зупинена через брак матеріалів для виробництва асфальту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фіксована ціна на газ для населення та бюджетних установ залишається незмінною до 31 березня 2026р - Свириденко

Мінекономіки обговорило з ЄБРР можливий продаж міноритарних часток у держкомпаніях

"Нова пошта" довела кількість поштоматів до 30,6 тис.

Девелопери отримали біля 3 млрд грн в межах програми "єОселя" у ІІІ кв. 2025р

Україна за 9 міс.-2025 збільшила імпорт товарів на 17%, експорт скоротився на 3,1% - ДМС

Ціни на пшеницю в найближчі місяці підвищаться до $250–260 за тонну через низьку внутрішню пропозицію - аналітики

Нардепи подали в держбюджет-2026 загалом 3339 поправок і побили 19-річний рекорд

Чисті міжнародні резерви України виросли до нового рекорду – $32,2 млрд, валові – до $46,5 млрд

Bolt знизив з 1 жовтня комісію з водіїв у Києві з 25% до 20%

Уряд збереже фіксовану ціну на природний газ для побутових споживачів - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА