12:28 10.08.2018

МЕРТ пропонує скасувати ліцензування операторської діяльності

2 хв читати
МЕРТ пропонує скасувати ліцензування операторської діяльності

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) пропонує скасувати ліцензування операторської діяльності, замінивши його роботою за повідомним принципом.

Про це йдеться у відповідному проекті закону, оприлюдненому на сайті відомства для громадського обговорення.

У МЕРТ зазначають, що законом України "Про ліцензування видів господарської діяльності" встановлено, що ліцензування діяльності в сфері телекомунікацій втратило силу з 1 січня 2018.

Водночас закон України "Про телекомунікації" встановлює правову основу діяльності у сфері телекомунікацій та містить, зокрема, положення про ліцензування господарської діяльності в сфері телекомунікацій.

"Наразі є проблема законодавчої колізії норм законів "Про ліцензування" та "Про телекомунікації". З метою вирішення зазначених неузгодженостей норм законів законопроектом пропонується внести зміни до закону "Про ліцензування" в частині виключення з переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню діяльності в сфері телекомунікацій, і до закону "Про телекомунікації" у частині заміни ліцензування видів діяльності в сфері телекомунікацій на надання суб'єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сфері телекомунікацій, повідомлення про початок здійснення діяльності", - наголошується в пояснювальній записці до законопроекту.

Виняток передбачається ввести лише для тих компаній, які використовують у своїй роботі радіочастотний і номерний ресурс (мобільні оператори й оператори фіксованого зв'язку, телерадіокомпанії тощо).

Такі компанії отримуватимуть окремий дозвіл або ліцензію на використання обмеженого ресурсу.

Водночас за недотримання повідомного принципу діяльності операторів штрафуватимуть на суму від 500 до 1000 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

МЕРТ акредитував 18 органів сертифікації готелів

"Укрзалізниця" з листопада здаватиме товарні вагони в оренду через аукціони "Прозорро.Продажі"

МЕРТ має намір ініціювати скасування книги відгуків і пропозицій

МЕРТ зареєструвало ще два індустріальних парки - "Захід Ресурс" та "Тернопіль"

Обсяг залученої Україною в І півріччі міжнародної технічної допомоги зріс на $0,4 млрд - МЕРТ

У "ProZorro.Продажі" за місяць відбулися понад 70 успішних аукціонів малої приватизації, які принесли державі 85,6 млн грн

Українські підприємства в серпні імпортували газ за середньою ціною $286,6 тис./куб. м - МЕРТ

У МЕРТ заявляють, що видатки держбюджету-2018 не дозволяють їм у повному обсязі забезпечити реалізацію поставлених стратегічних завдань

Кабмін доручив МЕРТ вести реєстр програм секторальної бюджетної підтримки ЄС

МЕРТ планує розробити законопроект про саморегулювання в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА