12:28 10.08.2018

МЕРТ пропонує скасувати ліцензування операторської діяльності

2 хв читати
МЕРТ пропонує скасувати ліцензування операторської діяльності

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) пропонує скасувати ліцензування операторської діяльності, замінивши його роботою за повідомним принципом.

Про це йдеться у відповідному проекті закону, оприлюдненому на сайті відомства для громадського обговорення.

У МЕРТ зазначають, що законом України "Про ліцензування видів господарської діяльності" встановлено, що ліцензування діяльності в сфері телекомунікацій втратило силу з 1 січня 2018.

Водночас закон України "Про телекомунікації" встановлює правову основу діяльності у сфері телекомунікацій та містить, зокрема, положення про ліцензування господарської діяльності в сфері телекомунікацій.

"Наразі є проблема законодавчої колізії норм законів "Про ліцензування" та "Про телекомунікації". З метою вирішення зазначених неузгодженостей норм законів законопроектом пропонується внести зміни до закону "Про ліцензування" в частині виключення з переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню діяльності в сфері телекомунікацій, і до закону "Про телекомунікації" у частині заміни ліцензування видів діяльності в сфері телекомунікацій на надання суб'єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сфері телекомунікацій, повідомлення про початок здійснення діяльності", - наголошується в пояснювальній записці до законопроекту.

Виняток передбачається ввести лише для тих компаній, які використовують у своїй роботі радіочастотний і номерний ресурс (мобільні оператори й оператори фіксованого зв'язку, телерадіокомпанії тощо).

Такі компанії отримуватимуть окремий дозвіл або ліцензію на використання обмеженого ресурсу.

Водночас за недотримання повідомного принципу діяльності операторів штрафуватимуть на суму від 500 до 1000 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА