12:06 14.09.2018

Наглядова рада "МГУ" змінила голову правління компанії

1 хв читати

Олександр Лісніченко змінив Валерія Ноздріна на посаді виконувача обов'язків голови правління ПАТ "Магістральні газопроводи України".

Згідно з повідомленням у системі розкриття інформації НКЦПФР, відповідне рішення наглядова рада "МГУ" ухвалила на засіданні 12 вересня.

О.Лісніченко раніше очолював департамент нафтогазового комплексу в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України, працював директором департаменту збуту та операційної діяльності ТОВ "Шелл Рітейл Україна".

Як повідомлялося, наглядові ради НАК "Нафтогаз України" та ПАТ "Магістральні газопроводи України" підписали меморандум про взаєморозуміння щодо відокремлення оператора ГТС (анбандлінг).

Оператор ГТС до кінця 2019 року входитиме до складу "Нафтогазу", який відповідає за всі внутрішні підготовчі роботи для подальшого відокремлення оператора та передання його активів з 1 січня 2020 року. "МГУ" до цього часу не провадитиме активної операційної діяльності оператора ГТС, але займеться підготовкою до процесу сертифікації.

Згідно з меморандумом, "Нафтогаз" призначить членів наглядової ради "МГУ" радниками комітету наглядової ради НАК з питань етики та виділення діяльності з транспортування природного газу з оплатою вартості їхніх контрактів замість "МГУ". Щомісячні засідання комітету мають проводитися щонайменше один раз на квартал.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Кернел" оголосив про розміщення євробондів на $ 300 млн зі ставкою купона 6,5%

Милованов назвав ситуацію із зупинкою тютюнового заводу BAT шантажем держави виробником

Корпорація "Богдан" заперечує звинувачення у завищенні ціни "Богдан-63172", вважає ситуацію загрозливою для виконання ДОЗ

"Метінвест" залучив близько $ 350 млн за підсумками угоди щодо часткового викупу євробондів-2023 і випуску нових облігацій

Депутати "Слуги народу" внесли оновлений законопроект "Про деривативи та фінансові ринки"

Болгарія бореться за новий завод Volkswagen, готова збільшити обсяг субсидій

Влада і бізнес співпрацюватимуть з питань впровадження блокчейн-технологій і регулювання ринку віртуальних активів

Дефіцит загального фонду держбюджету за 9 міс. сягнув 25,8 млрд грн - Мінфін

Місія МВФ незабаром повернеться в Україну - директор європейського департаменту МВФ

Кабмін запропонував Верховній Раді врегулювати діяльність у сфері азартних ігор

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА