12:06 14.09.2018

Наглядова рада "МГУ" змінила голову правління компанії

1 хв читати

Олександр Лісніченко змінив Валерія Ноздріна на посаді виконувача обов'язків голови правління ПАТ "Магістральні газопроводи України".

Згідно з повідомленням у системі розкриття інформації НКЦПФР, відповідне рішення наглядова рада "МГУ" ухвалила на засіданні 12 вересня.

О.Лісніченко раніше очолював департамент нафтогазового комплексу в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України, працював директором департаменту збуту та операційної діяльності ТОВ "Шелл Рітейл Україна".

Як повідомлялося, наглядові ради НАК "Нафтогаз України" та ПАТ "Магістральні газопроводи України" підписали меморандум про взаєморозуміння щодо відокремлення оператора ГТС (анбандлінг).

Оператор ГТС до кінця 2019 року входитиме до складу "Нафтогазу", який відповідає за всі внутрішні підготовчі роботи для подальшого відокремлення оператора та передання його активів з 1 січня 2020 року. "МГУ" до цього часу не провадитиме активної операційної діяльності оператора ГТС, але займеться підготовкою до процесу сертифікації.

Згідно з меморандумом, "Нафтогаз" призначить членів наглядової ради "МГУ" радниками комітету наглядової ради НАК з питань етики та виділення діяльності з транспортування природного газу з оплатою вартості їхніх контрактів замість "МГУ". Щомісячні засідання комітету мають проводитися щонайменше один раз на квартал.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

АРМА довіряють багато зарубіжних партнерів - голова Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні

"Нафтогаз" у серпні призупинить імпорт газу для його закачування до ПСГ без вирішення питання про наявність грошей на його закупівлю -

Кабмін підвищив із 1 липня пенсії для пенсіонерів із великим стажем, але маленькими зарплатами

Кабмін має намір обмежити вартість 1 Гкал теплоенергії на рівні 1,4 тис. грн

"Укрзалізниця" має намір привести вартість пасперевезень до ринкової

BlaBlaCar не має наміру виходити на український ринок з BlaBlaBus

ЄБРР може надати "Нафтогазу" кредит EUR60 млн на закупівлю газу

Сервіс BlaBlaBus має намір вийти на український ринок

ПриватБанк обіцяє винагороду за інформацію, яка допоможе затримати осіб, що підірвали банкомат у Харкові

На Київському бронетанковому заводі спростовують звинувачення в махінаціях на 9 млн грн при закупівлі запчастин для ремонту БТР-3

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА