14:02 18.09.2018

Нищук ратує за ухвалення нового закону "Про культуру"

1 хв читати
Нищук ратує за ухвалення нового закону "Про культуру"

Міністр культури України Євген Нищук вважає за необхідне ухвалити новий закон "Про культуру" до кінця 2019 року і вже дав доручення підготувати його проект.

"Наше головне завдання, яке я б хотів зробити до переформатування Верховної Ради, тобто до кінця 2019 року, щоб наші всі інституції, наш Директорат стратегічного планування, наш Центр стратегічних досліджень зі своїми координаторами, що мають зробити аналіз, моніторинг, які повинні взяти із низів всі ризики, які можуть бути, і представити новий закон "Про культуру". Нам потрібно це зробити, тому що ми стикаємося з багатьма застарілими процесами", - сказав він на прес-конференції у вівторок в Києві.

За словами міністра, він вже дав відповідне доручення Директорату стратегічного планування.

Є.Нищук нагадав, що 19 червня народні депутати законодавчо визначили поняття креативної індустрії і зобов'язали Кабінет Міністрів України визначити відповідні види економічної діяльності в цій сфері.

"Ми зараз працюємо над тими підпунктами, які увійшли б у "креативні індустрії", що стосуються культурної спадщини, аудіовізуального мистецтва, освіти. Мене часто запитують, а комп'ютерні ігри входитимуть? Очевидно, що мають входити, а також дизайн, фешн, багато інших речей, які залишилися поза увагою", - розповів міністр.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА